Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Грантовиий конкурс ЧФРС з просування демократичних практик громадської участі у прийнятті рішень


Грантовиий  конкурс ЧФРС з просування

 демократичних практик громадської участі у прийнятті рішень

 

Повідомляємо про те, що Чорноморський фонд регіонального співробітництва (далі – ЧФРС) за фінансової підтримки Фонду Маршалла “Німеччина-США” оголошує конкурс проектів на здобуття грантів з метою просування демократичних практик громадської участі у процесі прийняття рішень на місцевому та регіональному рівнях.

Загальною метою діяльності ЧФРС є підтримка внутрішньої системи державного управління, стабільності та безпеки у країнах Причорномор’я.

До участі у даному грантовому конкурсі запрошуються громадські безпартійні організації, їх групи та коаліції, зареєстровані в Україні.

 

ЧФРС приймаються ініціативи з усіх регіонів України, які відповідають наступним тематичним напрямкам:

- демократичні практики громадської участі на місцевому та регіональному рівнях: пропагандистські кампанії з підтримки розвитку громад, їх залучення до розробки і впровадження інструментів державної політики, моніторинг діяльності місцевих державних установ;

- налагодження взаємозв’язків та поліпшення комунікації між групами й організаціями з різних регіонів України щодо забезпечення ефективної участі громадськості, моніторингу процесу прийняття політичних рішень, застосування політичних інструментів та пропагандистських кампаній у певних сферах;

- посилення співпраці між ЗМІ, неурядовими організаціями та органами місцевого самоврядування у впровадженні реформ.

Пропоновані проекти повинні мати точні, обґрунтовані та реалістичні бюджетні показники. Перевага надаватиметься проектам, розробленим у співпраці між двома і більше організаціями.

Максимальний термін реалізації проектів повинен становити 12 місяців. Середня сума гранту становить 25 000 доларів.

Для участі у даному конкурсі необхідно до 31 січня 2015 року надіслати відповідні аплікаційну та бюджетну заявки англійською мовою у зазначеному форматі (форми додаються) на електронну адресу aaelenei@gmfus.org.

Остаточне рішення щодо прийнятих до фінансування проектів буде прийнято протягом 10 тижнів від дати отримання заявок.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті Чорноморського фонду регіонального співробітництва (http://www.gmfus.org/grants-fellowships/grantmaking-programs/black-sea-trust).  Також з будь-якими питаннями стосовно підготовки проектів до участі в конкурсі можна проконсультуватися з Координатором Фонду МаршаллаНімеччина-СШААною Еленей (aaelenei@gmfus.org).
 

Анонси подій

Актуальна тема