Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

 

Щодо грантів на проведення журналістських досліджень

 

З метою підтримки проведення оригінальних транскордонних журналістських досліджень Фонд ім. Роберта Боша у співпраці з Берлінською школою журналістики надають гранти на дослідження у межах стипендіальної програмиМісцеві журналісти(далі – Програма).

До участі у даній Програмі запрошуються професійні, штатні і позаштатні журналісти з низки європейських країн (включаючи Україну), що працюють у друкованих, радіо-, теле- та інтернет засобах масової інформації, а також прагнуть до досконалості, безкомпромісності та креативності у проведенні досліджень.

Програма передбачає проведення двох англомовних семінарів у Берліні, на яких учасники матимуть можливість зустрітися із видатними іноземними журналістами та обговорити поточні проблеми у сфері сучасної журналістики.

У рамках Програми передбачається надання грантів у сумі до 5 тис. євро на проведення закордоном детальних досліджень із запропонованої учасником проблеми. Прийом заявок на Програму відбувається двічі на рік з наступними кінцевими термінами: І раунд – до 02 жовтня 2015 року; ІІ раунд – до 26 лютого 2016 року.

Для участі у Програмі необхідно до вищезазначених термінів заповнити он-лайн анкету за посиланням: https://bewerbung.boschstiftung-portal.de/onlinebewerbung/index.jsp ?page=ausschreibungen&form_id=form130&formPageNo=1.

Детальнішу інформацію щодо даної Програми можна отримати на веб-сайті Фонду ім. Роберта Боша (http://www.bosch-stiftung.de/content/language2/html/index.asp), а також у керівника Програми Єви-Марії МакКормак (e-mail: em.mccormack@berliner-journalisten-schule.de) та координатора Крістіани Кезген (christiane.kaesgen@bosch-stiftung.de).
 

Анонси подій

Актуальна тема