Борщівська районна державна адміністрація
48702, м.Борщів, вул.Шевченка, 20-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 .
На головну / Економіка району / Інвестиційні конкурсні пропозиції для розвитку громад

Конкурс на кращий проект транскордонного співробітництва


Щодо Конкурсу на кращий проект

транскордонного співробітництва

 

Інформуємо про те, що у рамках Конгресу ініціатив Східної Європи оголошується Конкурс на кращий проект транскордонного співробітництва (далі – Конкурс) з метою обміну досвідом і моделями доброї практики у сфері проектних ініціатив розвиваючого характеру, що реалізуються на території Східної Європи.

До участі у Конкурсі запрошуються усі суб’єкти без формально-юридичних обмежень, зокрема громадські організації, неформальні творчі групи, приватні особи, установи культури, органи місцевого самоврядування, а також інші суб’єкти господарювання.

Проекти повинні відповідати одній з основних тематичних категорій:

- належне урядування –охоплює проекти, реалізовані протягом останніх 3 років, істотним елементом яких було підвищення інституційної якості роботи публічної адміністрації;

- громадянське суспільство охоплює проекти, реалізовані протягом останніх 3 років, істотним елементом яких був розвиток громадянського суспільства;

- культура охоплює проекти, реалізовані протягом останніх 3 років, істотним елементом яких було подолання кордонів у культурному вимірі в кожній можливій формі (наприклад, за допомогою арт-проектів, арт-резиденцій, обміну художників, організації культурних заходів, перекладів, передачі «ноу хау », обміну ідеями);

- туризм охоплює проекти, реалізовані протягом останніх 3 років, істотним елементом яких був розвиток туризму;

- освіта охоплює проекти, реалізовані протягом останніх 3 років, істотним елементом яких був розвиток неформальної освіти, як шкільної, так і вищої;

- охорона навколишнього середовища включає проекти, реалізовані протягом останніх 3 років, важливим елементом яких була охорона навколишнього середовища та сприяння сталому розвитку;

- спадщина входять проекти, реалізовані протягом останніх 3 років, які стосуються порятунку, збереження й популяризації культурної та / або історичної спадщини.

Для участі у даному Конкурсі необхідно заповнити аплікаційну заявку польською, англійською або російською мовами за допомогою реєстраційної форми за посиланням: http://ru.kongres.lublin.eu/formularz-konkursowy-ru до 30 червня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати на веб-сайті Конгресу ініціатив Східної Європи (http://ru.kongres.lublin.eu/regulamin-konkursu-ru).

Просимо розглянути вищенаведену інформацію на засіданнях Груп управління проектами, довести її до відома місцевих суб’єктів, а також розмістити на офіційних веб-сайтах районних державних адміністрацій, Тернопільської і Чортківської міських рад. Крім того, забезпечити всебічну підтримку та сприяння зацікавленим учасникам у підготовці та поданні на участь у даному Конкурсі відповідних заявок.

 

 

 

Директор департаменту                                                                                      Г.М.ВОЛЯНИК

 

 

 

Проведення тренінгів у рамках Програми Британської Ради
 
“Активні громадяни – Тернопіль”

 

Громадські організації “Національна скаутська організація України “ПЛАСТ” і “Молодіжний центр розвитку “МІСТ” у рамках програми Британської Ради “Активні громадяни” організовують у м. Тернопіль ряд тренінгів для ознайомлення громадських активістів з особливостями написання успішних соціальних проектів, реалізація яких здатна покращити життя конкретних місцевих громад, а також з можливістю отримання міні-грантів від Британської Ради на їх реалізацію.

До участі у тренінгах запрошуються активні члени громадських організацій, учнівські та студентські активісти, бізнес-партнери, а також свідомі й небайдужі мешканці територіальних громад області, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери.

Тренінги відбудуться 13-14, 19-20 і 26-27 червня у приміщенні Фундації “Справа Патріарха Йосифа” за адресою вул.Листопадова, 7 у м.Тернопіль. Зареєструватися на участь у тренінгу можна шляхом заповнення анкети у спільноті “Active Citizens Ternopil” у соціальній мережі Facebook або через он-лайн-форму: https: //docs.google.com/forms/d/168AaOy_3ogljJ9h3antgF_jG5P0FJhQzsA7uja4dLWQ/viewform.

Детальнішу інформацію щодо тренінгів можна отримати у додатках, а також у співорганізаторів програми “Активні громадяни” Марти Томахів (тел.: (096) 655-55-25, e-mail: martusya.kvitka@gmail.com), Мар’яни Гевко (тел.: (096) 506-67-07, e-mail: gevko_m@ukr.net) і Христини Білої (тел.: (098) 491-14-51, e-mail: mcr.mist@gmail.com).

 

Запрошення

Інформація про програму
 ОГОЛОШЕННЯ

Анонси подій

Інформаційні послуги

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/image002.jpg 

http://www.ppdu-ua.org/templates/ppdu/images/logo.png

http://www.ppdu-ua.org/

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/pidtrumka.png 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/image001.jpg 

До відома органів місцевого самоврядування

http://www.president.gov.ua/content/ker.html 

 

Тернопільський обласний

центр з надання

безоплатної правової

допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg

http://pkr.nads.gov.ua/nads/uk/index

Обговорення

CSoftLab.com: Get your life in order!

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/image004.jpg