Борщівська районна державна адміністрація
48702, м.Борщів, вул.Шевченка, 20-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 .
На головну

Новини

Роздрукувати 16.10.20 | 15:28

Шановні жителі Борщівщини!

                                                                              голова.jpgЗ понеділка 19 жовтня, Борщівський район віднесений до червоної зони епідемічної небезпеки COVID-19. Таке рішення напередодні ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, створена урядом для управління карантинними обмеженнями.

У зв’язку з цим закликаю всіх з усією відповідальністю віднестися до посилення карантинних обмежень. Переходимо до режиму суворішого карантину.

Ситуація з поширенням та наслідками коронавірусної інфекції на Борщівщині вельми невтішна. Показники захворюваності стрімко зростають. Щодня підтверджуються нові випадки коронавірусної хвороби.На жаль, як і показники смертності.

Як бачимо, на поверхню знову виходить фактор відповідальності, а радше – безвідповідальності більшості представників нашого суспільства. Виникає питання: чому одні люди послідовно дотримуються правил карантину та сприймають відповідні обмеження з розумінням, адже життя важливіше за будь-які тимчасові труднощі, а інші нехтують елементарними правилами? Адже виконання простих норм гігієни, масковий режим та дотримання дистанції може врятувати тисячі життів! Всі ми можемо захистити своїх родичів та друзів від смертельної небезпеки, маючи на руках найголовніший козир – відповідальність. Ця відповідальність лежить на кожному з нас.

Ми маємо поставити собі просте запитання: а що я зробив заради того, аби інфекція забралася з України назавжди? Нам бракує жорсткості та вимогливості до самих себе. Кому ми зробимо гірше, якщо нишком-тишком знімемо медичну маску у магазині? Лише собі та своїм найдорожчим людям. Адже поряд можуть знаходитися носії хвороби, які про неї навіть не здогадуються. Людина може вести повноцінний спосіб життя, займатися спортом і навіть не підозрювати, що вона інфікована коронавірусом.

Переконаний, що ми маємо пережити цю хвилю епідемії COVID-19 з честю і гідністю. Немає жодних сумнівів, що ми переможемо у цій страшній битві. І наша перемога залежить, перш за все, від дотримання жорстких, але справедливих правил. Борщів’янам під силу витримати цей іспит, головне – не розслаблятися, і пам’ятати, що носіння медичної маски та соціальна дистанція – це не догма, а надійна зброя у нашій боротьбі з коронавірусом.

Щераз нагадую про карантинні обмеження у кожній із зон.

 

ЗЕЛЕНА: у громадських будівлях та транспорті: захисна маска або респіратор; проведення масових заходів: не більше однієї людини на 5 кв. м; кінотеатри із заповненістю 50%; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

 

ЖОВТА: обмеження зеленої + забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

 

ПОМАРАНЧЕВА: обмеження жовтої + забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, турбази тощо), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації у лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін у дитячі табори; обмеження для масових заходів; 1 людина на 20 кв. м і не більше ніж 100 людей.

 

ЧЕРВОНА: обмеження помаранчевої + забороняється: робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Перехід в іншу зону відбувається не за рішенням обласної чи районної комісій ТЕБ та НС, а виключно за рішенням Державної комісії.

Будьмовідповідальними перед собою та суспільством!

Не хворійте! Бережіть себе та своїх рідних!

 

З повагою,

голова районної державної

адміністрації Юрій ГУЦУЛ

 ОГОЛОШЕННЯ

Анонси подій

Інформаційні послуги

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/image002.jpg 

http://www.ppdu-ua.org/templates/ppdu/images/logo.png

http://www.ppdu-ua.org/

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/pidtrumka.png 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/image001.jpg 

До відома органів місцевого самоврядування

http://www.president.gov.ua/content/ker.html 

 

Тернопільський обласний

центр з надання

безоплатної правової

допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg

http://pkr.nads.gov.ua/nads/uk/index

Обговорення

CSoftLab.com: Get your life in order!

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/borshchivska/ua/informbody/image004.jpg