Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 16.01.21 | 08:10

16 січня - День пам'яті кіборгів

Сьогодні, 16 січня,  Україна із щемом в серці згадує тих, кого за нескореність та відвагу названо «кіборгами». Ця дата закарбувалась в новітній історії України як День пам’яті захисників Донецького аеропорту.

Протягом 242 днів, з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року,  з неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери тримали оборону Донецького аеропорту. Серед полеглих Героїв – наш земляк, побратим Володимир Трух, який 17 січня, в боях за Донецький аеропорт віддав своє життя.

Воїн. Один із учасників АТО. Маленька людина у великій війні. Призваний до війська. Ніс службу. Володимир потрапив в аеропорт в останні місяці його облоги. Захищав Донецький аеропорт – невеличку частинку нашої української землі. Виконував накази. Стояв на шляху ворогам. Ризикуючи життям, рятував побратимів.

Боровся до останнього подиху. Шансів вижити було мало. Володимир Трух помер від тяжкого поранення, не доживши до двадцяти трьох літ. Вмер за Вітчизну, за нас!

Той, хто помер за Батьківщину, і є Герой!

 

Інформаційні послуги