Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 01.02.21 | 09:07

Сьогодні минає шість років з часу загибелі нашого земляка Руслана Чухася. Вічна пам'ять Герою!

Шановні гусятинці! Схиливши голови у щирій молитві, вшануймо світлу пам'ять про Руслана Чухася!

 

Сьогодні минає шість років з того часу, як у польовому таборі підрозділу Збройних Сил України поблизу села Червоний Чабан Каланчацького району Херсонщини, перестало битися серце нашого земляка Руслана Чухася, який загинув, захищаючи рідну землю, гідно виконуючи конституційний та патріотичний обов’язок.

 

Руслан в грізний для країни час за покликом серця та вірний військовій присязі став на захист суверенітету та незалежності України. Серед своїх бойових побратимів він встиг здобути авторитет та повагу мужнього і сміливого воїна, справжнього,  щирого та вірного друга і товариша. 

Під час проходження військової служби зарекомендував себе дисциплінованим, порядним та доброзичливим, він міг підтримати у скрутну хвилину добрим словом. За потреби завжди був готовий будь - кому прийти на допомогу, адже Руслан мав риси характеру, притаманні справжнім чоловікам - мужність, відповідальність,небайдужість, безкорисність. А коли постала потреба захищати свою країну, у нього не виникло й найменшого сумніву, аби стати на захист її суверенітету та цілісності.

Трагічна смерть передчасно забрала в розквіті сил громадянина, патріота України. Герої не вмирають, вони завжди житимуть серед нас, а пам’ять про них буде вічною.

Вічна пам'ять і слава нашому Герою!

 

 

Інформаційні послуги