Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

https://nads.gov.ua/

Опитування

.
На головну

Працівники УДКСУ у Козівському районі разом із підростаючим поколінням, своїми дітьми, та представниками обласного управління відвідали меморіальний комплекс «Небесної сотні».


Із почуттям безмежної любові до своєї країни, з великою гордістю та патріотизмом відбулось представлення вишиваної карти України. На полотні відображені традиції, звичаї та устрій всіх областей нашої держави і завдяки чудовій вишивці стерлися кордони між сходом і заходом, північчю і півднем. Акція відбулася у залі Козівської районної бібліотеки. Цей культурно-просвітницький захід наштовхнув нас на пошуки цікавих людей нашого краю. При допомозі працівників бібліотеки ми дізналися про незвичайну людину та нелегку долю жительки нашого містечка Мирослави Райтер, а також про розмаїття її вишиваних робіт.

Працівники УДКСУ у Козівському районі разом із підростаючим поколінням, своїми дітьми, та представниками обласного управління відвідали меморіальний комплекс «Небесної сотні». Ця стела має виховне значення для майбутніх поколінь. Наші діти повинні розуміти, що мирне небо над головою коштує крові людської… Цей пам’ятник для нас, живих — в кожному рішенні, яке будемо приймати в житті, згадаймо очі батька та матері, чий син поліг за Україну.
Анонси подій

Інформаційні послуги