Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Житлово-комунальне господарство


 

Теплі кредити

 

До  відомажителів міста Монастириська

       Виконавчий комітет Монастириської міської ради інформує  громадян міста  Монастириська  про те, що у зв’язку із зміною тарифів на електроенергію рішенням виконкому № 52 від 03 липня 2015 року «Про затвердження скоригованих тарифів на послуги водопостачання КП «Монастириський комунсервіс» затверджено тарифи для категорій споживачів :

Населення- 8.88 гривень за 1 куб. м.  води; бюджетні організації – 9.12 гривень за 1 куб. м. води; інші споживачі – 9.46  гривень за 1 куб. м. води.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

До  відома жителів міста Монастириська

       Виконавчий комітет Монастириської міської ради інформує  громадян міста  Монастириська  про те, що у зв’язку із зміною вартості паливно-мастильних матеріалів рішенням виконкому № 53 від03 липня 2015 року «Про затвердження  скоригованих тарифів на вивезення та знешкодження твердих побутових відходів КП «Монастириський комун сервіс»  затверджено тарифи для  категорій споживачів :

Населення- 6.81 гривень в місяць на 1 жителя; бюджетні організації – 55.28 гривень за 1 куб. м. в місяць; інші споживачі – 57.69  гривень за 1 куб. м. в місяць.

 

Житлово-комунальне господарство
УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема