Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"


Про Президентський кадровий резерв

З метою залучення найбільш обдарованих громадян до впровадження реформ у сферах державного управління Президентом України 05 квітня 2012 року було видано Указ № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації».

• Президентський кадровий резерв формується на принципах загальнодоступності, об'єктивності, прозорості.

• Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву та внесення Президентові України відповідних пропозицій здійснюється Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» на підставі рекомендацій Національного агентства України з питань державної служби (Нацдержслужба України).

• Гранична чисельність Президентського кадрового резерву становить 500 осіб.

• Формування Президентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п'яти років до 100 осіб щороку. У разі виникнення у Президентському кадровому резерві вакансій кількість осіб для зарахування відповідно збільшується.

• Список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, затверджується Президентом України.

• Строк перебування особи у Президентському кадровому резерві становить п'ять років, крім випадків дострокового припинення перебування особи у Президентському кадровому резерві.

• Особа може перебувати у Президентському кадровому резерві лише один строк.

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється на конкурсній основі.

У 2013 році головою Монастириської державною адміністрації для участі у конкурсному доборі кандидатів до Президентського кадрового резерву рекомендовано МАЛЯРСЬКУ Любов Степанівну, начальника відділу у справах сім’ї та молоді районної державної адміністрації.
УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема