Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Обласний центр з надання безоплатної правової допомоги


Вимоги щодо оформлення скарги на рішення

Посилення захисту прав дитини на належне утримання

Безоплатна правова допомога

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» наказом Міністерства  юстиції України від 2 липня 2012 року №968/5 утворено Тернопільський обласний центр з надання безоплатної правової допомоги особам, затриманим в адміністративному та кримінально-процесульному порядку, а також участь захисника за призначенням, відповідно до положень Кримінального процесуального Кодексу України в частині призначення захисника (стаття 49, 53) та забезпечення захисника затриманим особам (стаття 213).

З початку року Центром було видано більше 1200 доручень адвокатам для підтвердження повноважень захисника для здійснення захисту громадян за рахунок держави.

Чергова частина Центру знаходиться за адресою: 46003, м.Тернопіль, вул.За Рудкою, 33, каб.603. Звертатися до Центру можна цілодобово за єдиним номером з надання безоплатної вторинної правової допомоги 089-120-00-79 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку).

З метою інформування громадян України про їх конституційне право на захист проводиться інформаційна компанія, для якої Координаційним центром Міністерства юстиції України спільно з Українською фундацією правової допомоги виготовлено 2 відеоролики, метою яких є інформування осіб, затриманих правоохоронними органами за підозрою у вчиненні злочину про їх конституційне право на захист за рахунок держави.

Відеоролики розміщено Координаційним центром з надання правової допомоги на базі ресурсу youtube.com для вільного перегляду в мережах Інтернет:

http://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos, також їх можна завантажити за посиланням:

http://www.ttb-studio.com.ua/component/k2/10-proekty/roliki.html
УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема