Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Запобігання проявам корупції

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ


ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ 

1. Станьте прикладом для інших, демонструйте своєю поведінкою, що Ви не будете ані терпіти, ані підтримувати корупцію.

 

2. Негайно припиняйте спроби корупції і повідомляйте про такі спроби контактним особам з питань запобігання корупції, а також керівництву.

3. Якщо у Вас з'являється відчуття, що Вас хочуть попросити про послугу,що йде в розріз з Вашими обов'язками, покличте когось зі своїх колег у якості свідка.

4. Працюйте так, щоб Вашу роботу можна було в будь-який момент перевірити.

5. Чітко розділяйте службову та приватну сфери свого життя. Перевіряйте, чи немає конфлікту інтересів між Вашими службовими обов'язками та приватними інтересами.

6. Допомагайте розкривати випадки корупції. Інформуйте контактних осіб з питань запобігання корупції та своє керівництво, якщо Ви помі­чаєте ознаки корумпованої поведінки інших осіб.

7. Допоможіть своєму органові визначити недосконалі організаційні структури, механізми в яких можуть виникати прояви корупції.

8. Проходьте відповідні курси підвищення кваліфікації з питань превентивних заходів проти корупції.

9. Вас вже втягнули до корупції? Звільніться від постійного страху перед викриттям! Відкрийте інформацію самі. Якщо ваша інформація допоможе повністю виявити існуючу проблему, то це пом'якшить відповідальність.
УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема