Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Економіка району

Всеукраїнський конкурс "Кращий вітчизняний товар 2014 року"


Керівникам підприємств області

 

            Запрошуємо Вас взяти участь у десятому Всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний  товар 2014 року», який проводить Національний комплекс «Експоцентр України» відповідно до Указу Президента України від 24.09.2005 № 1337/2005.

За умовами Конкурсу товари та послуги підприємств-переможців отримують дипломи та медалі «Кращий вітчизняний товар 2014 року», при цьому у кожній з номінацій нагороди можуть отримати декілька видів продукції від одного або різних підприємств, якщо їх якість відповідає встановленим вимогам і очікуванням споживачів.

Цільовий внесок за участь у Конкурсі: за участь одного виду товару/послуг в одній номінації Конкурсу – 12600 грн., за умов участі двох видів – 22800 грн., трьох видів – 30600 грн. (у тому числі ПДВ).

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати до Оргкомітету заявку з описом Ваших найкращих товарів і послуг та назвами номінацій Конкурсу, яким вони відповідають, а також сплатити організаційний внесок у розмірі, що відповідає кількості заявлених на Конкурс позицій.

Конкурсна комісія, що складається з керівників міністерств та відомств, підведе підсумки Конкурсу у вересні 2014 року, а урочиста церемонія нагородження відбудеться 25 вересня 2014 року у павільйоні № 1 Національного комплексу «Експоцентр України».

            З питань участі у Конкурсі звертайтеся до Організаційного комітету:

тел./факс: (044) 596-91-16, 596-91-12, e-mail: marketing@expocenter.com.ua

 
УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема