Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Анонси

Оголошення про конкурс щодо надання супутніх послуг
2017-04-10 14:46:00

Запрошуємо до участі у конкурсі

з надання супутніх послуг у центрі надання адміністративних послуг

Монастириської районної державної адміністрації

 

Монастириська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх послуг (банківські/фінансові супутні послуги та виготовлення копій документів, ламінування, продаж канцелярських товарів, фотографування) у приміщенні центру надання адміністративних послуг.

Для участі у конкурсі допускаються суб’єкти господарської діяльності, філії, відділення які надають послуги з прийому платежів та надання поштових, копіювальних, канцелярських та інших незаборонених законодавством  послуг.

Для участі у конкурсі до конкурсної комісії подаються такі документи:

1. Заява за формою, встановленою організатором конкурсу.

2. Конкурсна пропозиція, яка подається в конверті з написом «На конкурс щодо наданнясупутніх послуг. Не відкривати допочатку конкурсу». На конверті зазначаються найменування або прізвище, ім’я, по батькові учасника, його місцезнаходження або місце проживання, номери телефонів та перелік супутніх послуг, на надання яких він претендує.

3. Засвідчені в установленому порядку копії установчих документів (для фізичної особи-підприємця – документа, що посвідчує особу), дозволів, ліцензій у разі, коли провадження відповідного виду господарської діяльності передбачає їх наявність.

4. Довідку про те, що стосовно учасника не порушено справу про банкрутство.

5.Довідку з обслуговуючого банку про відсутність простроченої заборгованості за кредитами, дійсну на момент розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

6. Довідку територіального органу Міндоходів про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), дійсну на момент розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Інформацію про умови проведення конкурсу можна отримати у центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Термін прийняття документів-протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Монастириська, вул. Сагайдачного, 3, Тел для довідок 2-17-62.

 

 

Заява


УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Актуальна тема