Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Економіка району, розвиток інфраструктури

Розвиток малого підприємництва


Рішення Підгаєцької районної ради "Про проект програми розвитку малого і середнього підприємництва в Підгаєцькому районі на 2019-2020 роки"

ПРОГРАМА розвитку малого і середнього підприємництва в Підгаєцькому районі на 2019-2020 роки

ПРОГРАМА розвитку малого і середнього підприємництва в Підгаєцькому районі на 2017-2018 роки

 

 

РОЗВИТОК МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА ПОСЛУГ

 

Підприємництво відіграє одну з провідних ролей у розвитку приватного сектору та є важливим чинником економічного зростання, створення нових робочих місць, структурної перебудови та зміцнення економіки району.

Станом на 1 липня 2018 року в районі здійснюють свою діяльність 52 суб'єкти малого та середнього бізнесу, що на 2 юридичні особи більше ніж в  2017 році, зареєстровано 326 підприємців-фізичних осіб, з них 304 займаються підприємницькою діяльністю і є платниками податків . За 6 місяців 2018 року зареєстровано 27 фізичних осіб, ліквідовано 34.

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі, за січень–березень 2018 р. склав 14055,7 тис. грн, що в порівняльнних цінах на 12,1% менше обсягу січня–березня 2017р. Середньомісячний роздрібний товарообіг на одну особу населення за січень-березень 2018 року становить 779 грн.

Обсяг реалізованих послуг підприємствами району у першому кварталі 2018 року склав 952,3 тис. грн., щобільше на 8,7% до  відповідного періоду минулого року .

На території району здійснюють господарську діяльність 42 сільськогосподарських підприємства, з яких 20 фермерських господарств. У 2017 році зареєстровано 4 фермерських господарства.
Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправилповедінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому

БЮДЖЕТНА ПРОГРАМА КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»