Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Економіка району, розвиток інфраструктури

Сільське господарство


ПРОГРАМИ

розвитку агропромислового комплексу району  на 2018 рік

 

 

       Програма розвитку агропромислового комплексу Підгаєцького району на 2016-2020 роки затверджена розпорядженням голови районної державної адміністрації від 09.02.2016 р. № 32.

       Згідно доручення голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2017 року №63 «Про створення та розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в районі», та розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 березня 2018 року №84-од «Про створення і розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в районі».

        За участю керівництва райдержадміністрації та управління агропромислового розвитку проводились зустрічі з жителями сіл району, щодо створення і діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

          В районі створено кооперативи на території Шумлянської сільської ради «Шумлянська ягода», Староміської сільської ради кооператив «Малинове село», які спеціалізуються на вирощуванні і реалізації ягід малини. А також створено кооперативне об єднання пасічників району в с. Голгоча «Бджолиний край» та створено кооператив по переробці плодів і ягід «Вітамінний бункер «Тур».

           На сходах громадян, які проводяться в районі проводиться роз’яснювальна робота, щодо фінансової підтримки кооперативів.

           Кооперативами подано документи на отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Отримали фінансову підтримку з обласного бюджету такі сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи:

   «Малинове село» - в сумі 27 тис. грн..

   «Бджолиний край» - 20,7 тис. грн..

           Програма «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» затвердженої Постановою КМУ від 07.02.2018 р. №106 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» часткової компенсації вартості закупленого у насінгоспів насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції.Постановою передбачено компенсацію 80% вартості (без ПДВ) насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції.

 

           Підтримка галузі тваринництва в 2018 році

           Закупівля доїльних апаратів вітчизняного виробництва для індивідуальних селянських господарств в яких утримується не менше трьох корів. Для отримання молока кращої якості та підвищення доходу селян індивідуальним селянським господарствам, в яких утримується три і більше голів корів відшкодовується 50% вартості закупленого доїльного апарату вітчизняного виробництва.

 

           Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» передбачено дотацію за молодняк, який народився в господарствах фізичних осіб.

            Станом на  1 вересня 2019 року нараховано дотації за період утримання від 1 до 5 місяців - 186,3 тис. грн., від 5 до 9 місяців – 180,6 тис. грн.., від 9 до 13 місяців – 321 тис. грн.. Всього нараховано – 687,9 тис. грн..         

   

      Програма розвитку лісового господарства Підгаєччини на 2017 - 2021 роки  затверджена рішенням Підгаєцької районної ради від 28.09.2017р.

№ 164.

       Програма спрямована на усунення дисбалансів у лісовому господарстві між нормами залісненості територій району та її реальним станом, враховуючи потреби у ґрунтозахисній, водорегуляторній, лісогосподарській, оздоровчо – естетичній та екостабілізаційній функціях лісів, а також подолання основних дестабілізуючих факторів екологічної ситуації, в тому числі ерозії грунтів, виснаження річок. Ліси позитивно впливають на клімат, екологічну ситуацію навколишніх територій, укріпляють схили, послаблюють поверхневий водостік і тим самим стримують ерозійні процеси, оберігають землю від перегрівання сонцем, зменшують шкідливість вітру, змінюють мікроклімат. На полях, захищених лісом, рівень урожайності завжди вищий, ніж на незахищених.

      Згідно Програми розвитку лісового господарства Підгаєччини в 2018 році були зроблені орієнтовані обсяги фінансування з районного бюджету та інших джерел в сумі 94, 2 тис. грн.. На сьогоднішній день фактично виділено з районного бюджету для ДП «Підгайціагроліс» 60 тис. грн..
Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправилповедінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому

БЮДЖЕТНА ПРОГРАМА КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»