Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 13.01.21 | 15:09

Інформація про стан організації роботи з розгляду звернень і запитів, особистого прийому та забезпечення доступу до публічної інформації Підгаєцьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури

Упродовж  2020 року до Підгаєцького відділу Теребовлянської місцевої прокуратури надійшло 13 звернень громадян  та юридичних осіб, (що на 7 більше, ніж у 2019 році), з яких вирішено – 6 (у 2019 році – жодного), направлено для вирішення до інших відомств – 7 (у 2019 році – 6), фактів повернення заявникам звернень, у зв’язку з тим, що ними звернення  оформлені без дотримання вимог, впродовж 2019-2020 року не було.

Серед вирішених упродовж 2020 року звернень громадян переважають звернення з питань досудового розслідування, які надходять в більшості випадків від учасників кримінального провадження.

Підгаєцьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури упродовж  2020 року для вирішення до інших відомств направлено  7 звернень, що на одне більше, ніж у 2019 році. Основна більшість з вказаних звернень направлялася в Підгаєцьке ВП Бережанського ВП ГУНП у Тернопільській області.

Упродовж  2019 - 2020 років звернення народних депутатів України до Підгаєцького відділу Теребовлянської місцевої прокуратури не надходили.

За вказаний період часу  звернення Героїв України, Радянського Союзу, Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни,  учасників АТО, неповнолітніх не надходили.

Упродовж 2020 року у Підгаєцький відділ Теребовлянської місцевої прокуратури надійшло два інформаційних запити з ПП «Бережани агробуд», які були розглянуті та запитувачу надано інформацію.

У Підгаєцькому відділі Теребовлянської місцевої прокуратури забезпечено додержання облікової дисципліни під час організації роботи з розгляду звернень, своєчасності, об’єктивності та повноти внесення статистичних даних до ІАС «ОСОП» відповідно до вимог Інструкції зі складання звітності про роботу прокурора та Інструкції з діловодства в органах прокуратури України, розгляду термінових документів, оформлення та накопичення наглядових проваджень за зверненнями).

 

З повагою,

 

Перший заступник керівника Теребовлянської

місцевої прокуратури                                                                 І.Кренцель 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправилповедінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому

БЮДЖЕТНА ПРОГРАМА КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»