Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області


 

 

 

Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням в інших регіонах, слід звертатися за телефоном Урядової "гарячої лінії"(БЕЗКОШТОВНО):

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ, ЩО ОТРИМУЮТЬ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ЗА РАХУНОК ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

Виконавча дирекція Фонду опікується потерпілими на виробництві та членами їх сімей незалежно від місця їх проживання.

З метою забезпечення безперервності одержання страхових виплат потерпілими на виробництві та членами їх сімей, які прибувають для тимчасового проживання з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей,  виконавчою дирекцією Фонду зобов'язано робочі органи в областях та м. Києві належним чином організувати прийняття заяв переселенців, надання кваліфікованих роз'яснень та допомоги, здійснювати оформлення страхових виплат зазначеним категоріям громадян у першу чергу.

Для вирішення питань одержання страхових виплат  необхідно звернутися до найближчого управління або відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Основні документи, які необхідно мати при собі:

- паспорт;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;

- висновок медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та індивідуальної програми реабілітації (ІПР) (за наявності);

- довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, за формою, що міститься у додатку до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509.

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

 

 УРЯДОВОЇ "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ" (БЕЗКОШТОВНО):

0 800 507 309 (цілодобово)

 

                                           "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" (ПО ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ):

097-828-75-27 (цілодобово)

 

Телефони  органів соціальної сфери:

 

Пенсійний фонд України                                     0 800 503 753

                                                                                   (будні дні 9.00-18.00,

                                                                                   обідня перерва 13.00-14.00)
 

Головне управління                                              23-61-52

пенсійного фонду України                                   (будні дні 9.00-18.00,

в Тернопільській області                                     обідня перерва 13.00-14.00)

                                                         

Державнаслужба зайнятості                               0 800 505 060

                                                                                   730 – з мобільного телефону

                                                                  (будні дні 9.00-18.00, без перерви на обід)

 

Тернопільський обласний                                    23-51-95

центр зайнятості                                                    (будні дні 8.00-17.15,

                                                                                   обідня перерва 13.00-14.00)

 

Управління Державної                                         27-12-24

міграційної служби України в                             (будні дні 9.00-18.00,

Тернопільській області                                         обідня перерва 13.00-14.00)

 

Департамент соціального захисту                      097-828-75-27

населення Тернопільської обласної                   (цілодобово)

державної адміністрації                                      

 

Департамент охорони здоров’я                          25-75-21

Тернопільської обласної                                      (будні дні 8.00-17.15,

державної адміністрації                                        обідня перерва 13.00-14.00)

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації слід звертатися до найближчих органів соціального захисту населення.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

 

Ваучери на навчання для навчання внутрішньо переміщених осіб

Компенсація витрат роботодавцям за працевлаштування внуторішньо переміщених осіб

Ваучер на навчання для осіб віком старше 45 років

Набір слухачів по програмі "НАТО -Україна з преселення і перепідготовки"

 

 

               В управлінні соціального захисту РДА працює гарача телефонна лінія

 В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та східних областей відкрито «гарячу» телефонну лінію за номером 2-10-19 та цілодобову «гарячу»  телефонну лінію за номером  0685835906.

                Просимо осіб, які бажають надати житло, звертатися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ З КРИМУ ТА ЗОНИ АТО СТАЛО ПРОСТІШЕ ОТРИМАТИ СТАТУС БЕЗРОБІТНОГО

 

Нещодавно Кабінет міністрів України ухвалив постанову, якою вніс зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Ці зміни стосуються й переселенців з Криму, міста Севастополя та східних областей країни, де проходить антитерористична операція. Вони можуть одержати статус безробітного за спрощеною схемою. Зокрема, якщо такі переселенці є членами особистого селянського господарства, для реєстрації в центрі зайнятості за місцем свого перебування не потрібно подавати довідку про припинення ведення господарства.

Громадяни ж України, які звільнилися з роботи (припинили інший вид зайнятості) та переселилися з тимчасово окупованої території, за відсутності документів, що підтверджують факт звільнення (припинення зайнятості), періоди трудової діяльності та страхового стажу, реєструються і отримують соціальні послуги та матеріальне забезпечення на випадок безробіття за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Особи, які  припинили трудові відносини у судовому порядку, пред’являють відповідне рішення суду.

Громадяни України, які переселилися з тимчасово окупованої території та припинили інший вид зайнятості згідно з частиною шостою статті 7 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, пред’являють передбачені законодавством документи, що підтверджують факт припинення іншого виду зайнятості (рішення суду, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців тощо).

У разі бажання зареєстрованих безробітних, які переселилися з районів проведення антитерористичної операції, отримувати соціальні послуги в іншому центрі зайнятості, реєстрація таких осіб не припиняється, надання соціальних послуг та виплата матеріального забезпечення здійснюються центром зайнятості, до якого вони звертаються.

Також передбачено, що безробітні можуть не відвідувати центр зайнятості у разі настання надзвичайної ситуації, виникнення якої підтверджується на запит центру зайнятості відповідним органом згідно із законодавством.

 

 

Що потрібно знати особам, які переміщаються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»  встановлено ,що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій , усіх видів соціальної допомоги та компенсацій,матеріального забезпечення ,надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообовязкового державного соціального страхування особам,які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції ,здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку ,що підтверджується довідкою,  виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи ,яка переміщається з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції ,затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509.

Зазначені виплати,що призначені або продовжені відповідним особам до набрання чинності цією постановою , здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 року такої довідки.

Управління Пенсійного фонду України в Підгаєцькому районі радить особам,які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції  , звернутися в Управління соціального захисту населення  та отримати довідку про взяття їх на облік.

 

Шлях переселенця

 

Дорожня карта для осіб, переміщених в межах країни для вирішення питань постановки на облік та надання адресної допомоги

 

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб
Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправилповедінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому

БЮДЖЕТНА ПРОГРАМА КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»