Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну / Рішення сесії районної ради

13 сесія


ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ             

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

20 вересня  2012 р.                                                                          №196

смт Підволочиськ

 

Про стан підготовки закладів

соціально- культурної сфери

району до роботи в осінньо-

зимовий період 2012-2013 років

                                                

             Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови районної державної адміністрації Мінченка О.Ю. «Про стан підготовки закладів соціально- культурної сфери району до роботи в  осінньо - зимовий  період 2012-2013 років», районна рада відмічає, що в районі проводиться певна робота по підготовці закладів соціально - культурної сфери  району до роботи в  осінньо- зимовий  період.

       В школах району налічується 37 паливних, які працюють на природному газі, у 2-х школах встановлено електроопалення та в 7-ми школах діє пічне опалення. До початку навчального року в усіх школах району проведено поточні ремонти. З метою енергозбереження протягом 2012 року проведено заміну віконних блоків на металопластикові в 10 школах району в кількості 292 шт., замінено 17 дверей. В Колодіївській ЗОШ І- ІІІ ст. проведено заміну водяного насосу та ремонт котла, проведено промивку систем опалення в Іванівській та Кам’янківській ЗОШ І- ІІІ ст.

            В ряді шкіл проведено ремонт водонапірних башт та інші роботи, пов’язані з підготовкою до опалювального сезону.

            Станом на 01.09.2012 року в закладах охорони здоров’я району проведено значний об’єм робіт по підготовці до осінньо-зимового періоду. У Підволочиській КЦРЛ завершено капітальний ремонт хірургічного відділення, проведено гідравлічне випробування опалювальної системи, замінено 38 вікон на металопластикові та 29 дверей. У Скалатській КРЛ проводиться повірка контрольно-вимірювального обладнання котельні, заготовлено 4 тони торфобрикету та 15 куб.м. дров. Медичні заклади району заготовляють картоплю, зерно, столовий буряк, моркву та інші продукти харчування.

В сільських медичних закладах в 2012 році замінено 39 вікон на металопластикові, 2 дверей та перекрито 2 дахи. Продовжуються ремонтні роботи в АЗПСМ в с.Галущинці, с.Колодіївка, ведуться підготовчі роботи до заміни даху в АЗПСМ с.Кошляки, завершені роботи по заміні даху в АЗПСМ в с.Остап’є.

Мережа закладів культури в районі нараховує 111 установ, з них 106 закладів опалюється, в т.ч.  2- центральним опаленням, 28-газовим опаленням ,  1 – паровим, 61 – електроопаленням, 14 – пічним. На виконання районної  програми «Теплий заклад культури» встановлені газові конвектори в СБК с.Галущинці, СК с. Староміщина та в бібліотеці с.Климківці. У 2012 році проведено 8 поточних ремонтів та в 14 закладах культури проведено косметичні ремонти, встановлено 45 енергозберігаючих вікон та 16 дверей. Вартість виконаних робіт становить 306,6тис.грн.

Відповідна робота проведена територіальним центром соціального обслуговування . В геріатричному відділенні с. Токи замінено 6 вікон на металопластикові, проведено монтаж приладів обліку газу, електроенергії та води, а також проводиться модернізація системи опалення.  Розпочато збір продуктів харчування  для благодійної кухні «Милосердя» та геріатричного відділення с. Токи.

Завершуються роботи по підготовці тваринницьких ферм до зими, проводиться заготівля кормів із дотриманням сучасних технологій, забезпечена ефективна робота кормозбиральної техніки. Станом на 06.09.2012 року заготовлена відповідна кількість кормів, що повністю забезпечить нормовану годівлю всіх видів сільськогосподарських тварин  протягом зимово-стійлового періоду.

Проведено ремонтно-профілактичні роботи об’єктів газового та електропостачання.

Виконані основні заходи з підготовки до зими об’єктів житлово-комунальної галузі, автотранспортним підприємством, а також повністю готова до виробництва та транспортування теплової енергії споживачам Підволочиська теплодільниця.

Філією «Підволочиський райавтодор» проводиться заготівля протиожеледних матеріалів, ремонт техніки, виготовляються снігозатримуючі щити, а також формується необхідний запас паливно-мастильних матеріалів. Спільно з органами місцевого самоврядування  проведено ямкові ремонтні роботи та грейдерування  комунальних доріг.

Однак, в питаннях підготовки закладів соціально- культурної сфери району до роботи в  осінньо- зимовий  період 2012-2013 років є ще ряд недоліків. Потребує перекриття даху хірургічний корпус та  заміни каналізаційної системи поліклінічний корпус Підволочиської КЦРЛ. Необхідно замінити покрівлю фельдшерсько- акушерських пунктів в с. Клебанівка та с. Богданівка,  а також завершити  ремонт в новому приміщенні АЗПСМ с. Токи.

        Комунальним службам району смт. Підволочиськ та м. Скалат необхідно здійснити  ряд робіт  по обстеженню  технічного стану  житлового фонду по підготовці до опалювального сезону та водопровідної мережі.

            З року в рік залишається проблемним питання погашення минулорічних боргів за спожиту теплову енергію.

            Виходячи з вищенаведеного та з метою повної готовності соціально-культурних закладів та установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років та безперебійного забезпечення населення району електроенергією, тепло-водопостачанням районна рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

1.     Роботу Підволочиської райдержадміністрації по підготовці соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років визнати задовільною.

2.     Звернути увагу керівників усіх підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності на цілковиту готовність всіх галузей до роботи в осінньо-зимовий період, враховуючи зазначені недоліки.

3.     Підволочиській райдержадміністрації:

3.1.  Забезпечити в повному обсязі виконання заходів з підготовки закладів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

3.2.  Щомісячно заслуховувати звіти керівників відповідних галузей щодо умов роботи підприємств і установ в осінньо-зимовий період та стан сплати за спожиті енергоносії.

3.3.  При розробці плану соціально-економічного і культурного розвитку району на 2013 рік визначити основні пріоритетні напрямки соціально-економічного та культурного розвитку району.

3.4.   З метою економії бюджетних коштів та енергоресурсів вивчити питання доцільності переведення діючих котелень на котельні із застосуванням альтернативних видів опалення.

4.     Головам сіл, селища, міста:

4.1.  Заслухати питання підготовки соціально-культурних установ до роботи в осінньо-зимовий період на сесіях місцевих рад.

4.2.  Забезпечити в повному обсязі виконання заходів щодо підготовки об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

4.3.  Спільно з начальниками відділів освіти, охорони здоров’я, культури і туризму райдержадміністрації забезпечити в повному обсязі вугіллям медичні установи, навчальні і дошкільні заклади, заклади культури відповідно до нормативних запасів палива на зимовий період 2012-2013 років.

4.4.  Разом з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації забезпечити виконання заходів програми «Теплий заклад культури».

5.     Інформацію щодо виконання даного рішення заслухати в 1-му кварталі 2013 року.

6.     Контроль за виконанням даного рішення покласти напостійну комісію районної ради з питань житлово-комунального господарства, побутового та торговельного обслуговування населення.

 

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                       В. А. Городницький

 

 

                                                                                                           

ДОВІДКА

про стан готовності галузей господарського комплексу та соціальної інфраструктури Підволочиського району до роботи в осінньо-зимовий період  2012/2013 року

            Відповідно до   розпорядження голови  районної державної адміністрації від 11 травня 2012 року  № 283-од « Про     підсумки   роботи   галузей     господарського комплексу  та  соціальної   інфраструктури району в осінньо-зимовий період 2011/2012 року  та  завдання  з  підготовки  до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року»  стан виконання запланованих заходів  знаходився на постійному контролі голови райдержадміністрації та його заступників. Інформація щодо стану  виконання запланованих заходів  від керівників підприємств, установ, організацій, виконкомів  місцевих рад району щомісячно розглядалась на  виробничих нарадах  відповідних структурних підрозділів  РДА.  Станом на 10 вересня 2012 року   забезпечено виконання більшості із  запланованих заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період.

Освіта

            В районі діє 46 загальноосвітніх шкіл. У школах працюють 37 паливних на газі, 2- на електроопаленні,  в 7ми- пічне опалення. В усіх школах   проведено поточні та косметичні ремонти. Проведено  роботи по частковій  заміні підлог в 5-ти  ЗОШ  І-ІІІ ст..-  Кам’янківській, Жеребківській, Городницькій, Кривенській, Мединській. Встановлено електроконвектори  в 2-х класах Новосілківської ЗОШ І-ІІІст. Проведено перекриття даху парадного входу Клебанівської ЗОШ І-ІІІ ст., заміну водяного насоса та ремонт котла в Колодіївській ЗОШ І-ІІІст., ремонт водонапірної башти в Кошляківській ЗОШ І-ІІІст., ремонт спортзалу в Остап’євській ЗОШ І-ІІІст., ремонт фасаду та вкладання 1000 м.кв. бруківки  вТоківській ЗОШ І-ІІІст.  Проведено ремонти та облаштування внутрішніх туалетів 5 шкіл, закуплено біотуалет в Текліївську ЗОШ І ст.. З метою  економії енергоресурсів  проведено  заміну віконних блоків на металопластикові в кількості  292 шт. , дверей – 17 шт. До 1 жовтня планується закупити необхідних  для опалення  навчальних закладів  90 тонн. вугілля.

Проведено промивку опалювальних  систем в  ДНЗ смт.Підволочиськ, с.Жеребки,  поточний ремонт котельні ДНЗ с.Качанівка, очистку септика та  виготовлення проектної  документації на  ремонт даху  ДНЗ с.Оріховець . Проведено інші  заплановані  косметичні та поточні  ремонти   в  усіх 33 дошкільних навчальних закладах району та ведеться  заготівля овочів і  інших продуктів харчування  на зиму.

Охорона здоров’я

             У Підволочиській КЦРЛ проведено гідравлічне випробування опалювальної системи, проводиться повірка контрольно-вимірювального обладнання котельні. Опалювальна система до 1 жовтня буде готова до роботи. Встановлено 38 металопластикових вікон та 29 дверей, проведено капітальний ремонт хірургічного відділення.

              В  Скалатській КРЛ проводиться повірка контрольно-вимірювального обладнання котельні, заготовлено для опалення 4 тонни торфобрикету та 15 м.куб. дров, додатково ще буде завезено 50 м.куб.дров.  Лікарня готова до роботи в зимових умовах.           

              Всі 51 сільських медичних заклади (10 амбулаторій  ЗПСМ та 41 ФАПи) готові  або на завершені  роботи  з підготовки до їх функціонування в осінньо-зимовий період.  Протягом 2012р проведено:

    - завершуються ремонтні роботи в  амбулаторіях с.Галущинці, с.Колодіївка, ФАПах с.Зарубинці, Лозівка;

      - підготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення капітального ремонту в приміщені та організації пункту швидкої допоиоги в с.Нове Село;

-       замінено дахи в АЗПСМ с. Остап’є; ФАПі с.Лозівка;

-       проведено підготовчі роботи до заміни даху в АЗПСМ с. Кошляки.

        У медичних закладах району замінено 81 шт. вікон, 32 шт. дверей.

 

Культура

З початку 2012 року заходи по виконанню програми «Теплий заклад культури » продовжуються. Із 111 закладів культури   буде опалюватись 106 (проти 49 минулого року ), з них  2-центральне опалення,  28-газове опалення, 61-електроопалення, 1 – парове опалення, 14-пічне опалення. Не опалюються СБК с.Скорики, СК с.Просівці тас.Магдалівка, бібліотеки с.Токи та с.Фащівка.  В 2012 році встановлено  газові конвектори в клубних закладах с. Галущинці, с.Староміщина, с.Климківці, бібліотеці с.Климківці. Видано технічні умови на газифікацію  Клебанівського та  в процесі підготовки -Терпилівського сільських будинків культури.

 Проведено1 капітальний ремонт (клуб та бібліотека с.Климківці за рахунок спонсорської допомоги ТОВ «Україна»). 8 поточних ремонтів орієнтовною вартістю 146 тис.грн (СБК сіл Кам’янки,Мислова, Гнилиці, Галущинці, Клебанівка, СК сіл Дорофіївка, Панасівка, Полупанівка),  14 косметичних ремонти орієнтовною вартістю 15,6 тис.грн.(СБК сіл Ст.Скалат, Остап’є.Качанівка, СК сіл Воробіївка, Жеребки, Сухівці, бібліотеках сіл Полупанівка, Іванівка, Остап’є, 5 школах естетичного виховання).

Встановлено  45 шт. металопластикових вікон та 16 дверей. Орієнтовна вартість всіх проведених робіт по підготовці до зими  закладів культури 306,6 тис.грн.

 

В галузі сільського господарства

        

 Проведено ремонти тваринницьких приміщень,їх побілку та дезінфекцію, підготовлено до роботи в зимових умовах всі засоби механізації трудомістких процесів на тваринницьких ферма . Забезпечено проведення профілактичних та оздоровчих заходів    для своєчасної постановки на стійловий період здорового поголів’я сільськогосподарських тварин.  Проводиться заготівля кормів з дотриманням сучасних технологій, організовано ефективну роботу кормозбиральної техніки.    Станом на 6 вересня  заготовлено 776 тонн сіна, 2800 тонн сінажу, 3000 тонн соломи,закладено  15000 тонн силосу, засипано 4000 тонн зернофуражу, що повністю забезпечить нормовану годівлю всіх видів сільськогосподарських тварин на протязі зимово-стійлового  періоду.

 

По Підволочиській тепломережі

 

            Станом на 10 вересня 2012 року Підволочиською теплодільницею  виконано  заплановані  заходи по підготовці до опалювального сезону 2012/2013 року,  в загальному дільниця готова до  проведення опалювального сезону. Послуги з централізованого опалення надаються 23 споживачам, в т.ч.  обслуговуються 7 житлових будинків. Проведена заміна теплових мереж новими трубами з пінополіуретановою ізоляцією  та облаштуванням теплових камер і встановленням нової запірної арматури - 508 м.п.  , що дає змогу економії та збережені тепла близько 80 відсотків. Місця проведення земляних робіт приведені до належного санітарного стану, зроблено благоустрій цих територій. Зроблено капітальний ремонт  котельні та підсобних приміщень, проведено благоустрій території, приведено в належний технічний стан автотранспорт. Проведене гідровипробування  тепломереж. Встановлено на подаючому та та зворотньому трубопроводах котельні теплові лічильники, що забезпечить точний розрахунок кількості тепла, яке виробляється та транспортується до споживачів. Споживачам необхідно  своєчасно надати  акти готовності до опалювального сезону. Проблемним залишається питання щодо підготовки внутрібудинкових мереж житлових будинків, які обслуговуються Підволочиським УЖКГ, проте дане підприємство не приділяє  цьому належної уваги.  Існує також заборгованість за спожиту теплову енергію,  найбільші боржники  це райСЕС-185,2 тис.грн., та населення- 198,2.тис.грн.

 

 

 

 

  По енергопостачальних організаціях, підприємствах житлово-комунального

                           та      дорожнього господарства

У 2012 році  згідно графіка проведено профілактично-технічні огляди газових приладів та  ремонтно-профілактичні роботи на газопроводах. Газопостачальними підприємствами розроблено та затверджено план локалізації та ліквідації  аварійних ситуацій у газовому господарстві району. Відіслано попередження організаціям про надання актів на герметизацію інженерних вводів та Підволочиському УЖКГ про  забезпечення актів придатності димових та вентиляційних каналів та необхідність проведення покраски газових труб будинків. Проведено держповірку приладів обліку газу, встановлених в бюджетних, комунально-побутових та промислових підприємствах і організаціях.

Ремонтні та профілактичні роботи об’єктів енергопостачання та електромереж також проводяться згідно графіків. При своєчасних розрахунках комунальних підприємств  за використану електроенергію не допускається їх відключення від джерел електропостачання.

 Розроблено заходи з підготовки до зими  житлово-комунальними підприємствами району та здійснюється їх виконання. По Підволочиському УЖКГ в житловому фонді нараховується 53 будинки. На даний час готуються паспорти готовності та акти герметизації вводів житлових будинків. Прочищено ринви 3 будинків, проведено   ремонт електрощитових- 7 шт.,ремонт козирка-1 шт,  облаштована відмостка біля фундаменту фасадної сторони та  відремонтовано вхід в підвальне приміщення буд №1 по вул..Незалежності, проводиться покраска газових лежаків на будинках комунальної власності, відремонтовано головки димоходів по вул.. П.Мстислава,23, Д.Галицького 39,116, проведено ремонт  систем водопостачання 3  будинків.  Замовлено проектну документацію на ремонт дахів-2 будинків, сходової клітки – 1 будинок.

 Комунальними підприємствами зроблено профілактичний ремонт та утеплення 5 водорозбірних колонок, відремонтовано 3 водопровідних колодязі. В наявності є 3 резервних глибинних насоси. Проведено  заміну 80 м  застарілих водомереж та 0,3 км каналізаційних мереж. Заготовлено 1 тонну солі, планується заготівля  ще 1 тонни солі та 50 тонн відсіву.   Через зношеність (експлуатація більше 40 років) залишається проблемним питання  утримання  водопровідних та каналізаційних мереж. На стадії завершення виготовлення проектно-кошторисної документації по реконструкції водопровідної мережі смт.Підволочиськ. Прийнято рішення сесії селищної ради про придбання машини секційного типу «Крот» для очищення каналізаційної мережі селища.

          Філією “Підволочиський райавтодор” станом на 10.09.2012 року заготовлено протиожеледних матеріалів: - піску -0,84 тис.м .куб., проведено ремонт  10 одиниць техніки, виготовлено  та відремонтовано  65 снігозатримуючих щитів та віх. Проведено ямковий ремонт 8,5 тис. м.кв. та 16,9 поточний ремонт  покриття на автомобільних дорогах району, поновлено розмітку, на окремих ділянках встановлено нові обмежувальні знаки.

        Виконкомами місцевих рад  з місцевих кар’єрів завезено для ремонту доріг більше 1,2 тис.тонн щебеню та 1,5 тис.т. висівки. Проведено ямкові ремонтні роботи та грейдерування більше 17,4  тис.м.кв. комунальних доріг. 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства  райдержадміністрації                                                                         А.В.Прус

 

 

УКРАЇНА

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

 

 

РІШЕННЯ

 

 

 

від 20 вересня 2012 року                                                                            № 197

смт. Підволочиськ

 

 

Про звіт  про  виконання районного

бюджету за І півріччя 2012 року

                                              

 

Розглянувши поданий районною державною адміністрацією звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року та враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради від                     12.09.2012 року щодо затвердження звіту, керуючись пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України та пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року по доходах у сумі 76123,9 тис.грн., у тому числі по доходах загального фонду у сумі 74576,6 тис.грн., по доходах спеціального фонду у сумі 1547,3 тис.грн., та по видатках у сумі 76381,4 тис.грн., у тому числі по видатках загального фонду у сумі 74793,9 тис.грн., по видатках спеціального фонду у сумі 1587,5 тис.грн., згідно з додатком.

 

 

Голова районної ради                                                      В.А.Городницький

 

Звіт

про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року.

 

(тис.грн.)

 

 

 

Показники

Затвер-джений план на рік

Затверджений план на рік з врахуванням змін

Виконано за І півріччя 2012 року

Відсоток виконання до затвердженого плану на рік з врахуванням змін

 

Доходи

 

 

 

 

 

Залишок коштів загального фонду на 01.01.2012 року - 346,0 тис.грн.

x

x

x

 

 

Загальний фонд - всього

133 443,6

133 484,3

74 576,6

55,9

 

Податкові надходження

14 103,3

14 103,3

5 875,8

41,7

 

Податок на  доходи  фізичних осіб

14 076,7

14 076,7

5 854,8

41,6

 

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

26,6

26,6

21,0

78,9

 

Неподаткові надходження

23,5

23,5

11,7

49,8

 

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету

8,5

8,5

5,0

58,8

 

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

10,0

10,0

4,5

45,0

 

Інші надходження

5,0

5,0

2,2

44,0

 

Офіційні трансферти

119 316,8

119 357,5

58 633,5

49,1

 

Кошти, що надходять до районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів з міських (міст районного значення), селищних, сільських та районних у містах бюджетів  

526,8

526,8

155,5

29,5

 

Дотації вирівнювання з державного бюджету місцевим бюджетам  

77 877,8

77 877,8

36 625,4

47,0

 

Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на вирівнювання фінансової забезпеченості

854,5

854,5

202,9

23,7

 

Субвенції з державного бюджету

40 057,7

40 098,4

21 649,7

54,0

 

Спеціальний фонд - всього

2 208,3

2 208,3

1 547,3

70,1

 

Залишок коштів спеціального фонду на 01.01.2012 року - 343,4 тис.грн.

x

x

x

 

 

Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва  

5,5

5,5

5,5

100,0

 

Власні надходження бюджетних установ

1 155,2

1 155,2

1 064,9

92,2

 

Офіційні трансферти

1 047,6

1 047,6

476,9

45,5

 

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах 

1 047,6

1 047,6

476,9

45,5

 

Короткотермінова позичка одержана в органах Державного казначейства України для фінансування захищених статей видатків

 

 

10 055,6

 

 

Видатки

 

 

 

 

 

Загальний фонд, всього

133 443,6

133 673,8

74 793,9

56,0

 

Органи місцевого самоврядування

1 118,4

1 118,4

472,5

42,2

 

Освіта

49 887,9

49 881,2

30 780,5

61,7

 

Охорона здоров"я

23 281,4

23 339,4

12 136,0

52,0

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення, всього

43 483,3

43 480,8

22 988,2

52,9

 

  - територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому

3 848,5

3 846,0

1 631,8

42,4

 

  - утримання центрів соціальних служб для молоді

204,0

204,0

104,1

51,0

 

  - програми і заходи соціальних служб для молоді

2,0

2,0

0,8

40,0

 

  - соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді

10,0

10,0

1,6

16,0

 

  - пільги ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, реабілатованим громадянам, чорнобильцям та іншим

6 247,9

6 247,9

3 364,0

53,8

 

  - державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам

5 300,0

5 300,0

2 837,1

53,5

 

  - допомога у зв"язку з вагітністю і пологами

300,0

300,0

168,0

56,0

 

  - допомога на догляд за дитиною віком до 3 років

7 400,0

7 400,0

3 953,5

53,4

 

  - допомога при народженні дитини

12 000,0

11 979,8

6 302,1

52,6

 

  - допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

400,0

400,0

199,9

50,0

 

  - допомога на дітей одиноким матерям

1 400,0

1 400,0

726,3

51,9

 

  - тимчасова державна допомога дітям

300,0

298,6

144,3

48,3

 

  - допомога при усиновленні дитини

 

21,6

17,3

80,1

 

  - державна соціальна допомога малозабезпеченим сім"ям

2 900,0

2 900,0

1 855,3

64,0

 

  - субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

2 170,0

2 170,0

1 429,1

65,9

 

 - виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги

607,6

607,6

32,0

5,3

 

 - центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів; центри професійної реабілітації інвалідів

83,0

83,0

 

 

 

  - інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці

50,0

50,0

25,1

50,2

 

  - інші програми соціального захисту неповнолітніх

5,0

5,0

1,8

36,0

 

  - інші видатки на соціальний захист населення

40,0

40,0

17,8

44,5

 

  - заходи з оздоровлення дітей

135,0

135,0

123,6

91,6

 

  - пільги, що надаються населенню (крім ветеранів війни і праці, ветеранів військової служби і органів внутрішніх справ, реабілітованих громадян, чорноильців)

71,3

71,3

50,3

70,5

 

  - фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів

9,0

9,0

2,4

26,7

 

Культура і мистецтво, всього

5 397,0

5 450,0

3 517,6

64,5

 

  - Культура 

5 367,0

5 420,0

3 505,1

64,7

 

  - Кінематографія

30,0

30,0

12,5

41,7

 

Засоби масової інформації

226,8

226,8

124,9

55,1

 

Фізична культура і спорт

765,0

811,7

493,7

60,8

 

Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян

587,1

587,1

230,5

39,3

 

Підтримка малого і середнього підприємництва

18,0

18,0

1,3

7,2

 

Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

20,0

20,0

 

0,0

 

Резервний фонд

40,0

 

 

 

 

Інші видатки

53,3

53,3

26,1

49,0

 

Дотації вирівнювання, що передаються з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів

8 565,4

8 565,4

3 932,3

45,9

 

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

 

40,7

40,7

100,0

 

Проведення виборів народних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 

 

30,0

29,6

98,7

 

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів 

 

51,0

20,0

39,2

 

Залишок коштів загального фонду на 01.07.2012 року - 128,7 тис. грн.

x

x

x

 

 

Спеціальний фонд - всього

2 208,3

2 917,2

1 587,5

54,4

 

Державне управління

 

 

 

 

 

Правоохоронна діяльність та забезпечення безпеки держави

2,0

2,0

 

0,0

 

Освіта

50,0

610,0

327,1

53,6

 

Охорона здоров"я

512,0

569,6

457,6

80,3

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення

293,0

306,5

124,5

40,6

 

Культура і мистецтво

298,2

306,1

128,9

42,1

 

Будівництво 

 

69,9

69,9

100,0

 

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах 

1 047,6

1 047,6

476,9

45,5

 

Інші субвенції

5,5

5,5

2,6

47,3

 

Залишок коштів спеціального фонду на 01.07.2012 року - 303,1 тис. грн.

x

x

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

 

РІШЕННЯ

 

 

від 20 вересня 2012 року                                                                            № 198

смт. Підволочиськ

 

 

Про внесення  змін до рішення районної

ради від 5 січня 2012 року № 139 «Про

районний бюджет на 2012 рік».

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 12.09.2012 року щодо внесення змін до районного бюджету, затвердженого рішенням районної ради від 5 січня 2012 року № 139 «Про районний бюджет на 2012 рік», керуючись статтями 14, 23, 72, 78 Бюджетного кодексу України та пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2012 рік на 1212 гривень за рахунок:

·      інших субвенцій (код доходів 41035000) на суму 1212 гривень, з них із Староскалатського сільського бюджету – 1212 гривень.

           

2. Збільшити обсяг видатків спеціального фонду районного бюджету на 2012 рік на 1212 гривень за рахунок фінансування бюджету, з них за рахунок передачі коштів загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 1212 гривень (іншої субвенції з Староскалатського сільського бюджету), в тому числі:

2.1. За функціональною класифікацією видатків:

                                                                                                                                                грн.

Освіта

1212

 

2.2. Відділ освіти Підволочиської районної державної адміністрації -               1212 грн.

       в тому числі:

*КФК 070201 “Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок,

інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми” -                       1212 грн.

з них: капітальні видатки (КЕКВ 2000) -                                                                           1212 грн.

 

         3. Внести зміни за функціональною та економічною класифікацією видатків в межах обсягу видатків на рік загального фонду районного бюджету по головних розпорядниках бюджетних коштів, а саме:

      Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

       Зменшити асигнування по:  

*КФК 090406 «Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання

твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу» -                      8207,83 грн.

*КФК 090208 «Пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської

катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей

померлих громадян, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою,

на придбання твердого палива» -                                                                                  270,36 грн.

*КФК 091204 «Територіальні центри соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) -                                                                                          35000 грн.

з них: оплата інших поточних видатків (КЕКВ 1120) -                                                 15000 грн. 

           оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 1160) -                              20000 грн.

       Збільшити асигнування по:

*КФК 090202 «Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність

Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та

батькам померлих (загиблих) осіб,…, на придбання твердого палива» -                  6981,29 грн.

*КФК 090211 «Пільги пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин,

передбачені частиною четвертою статті 20 Закону України «Про захист

рослин», громадянам, передбачені пунктом «ї» частини першої статті 77

Основ законодавства про охорону здоров’я, …, на придбання твердого палива» -   633,38 грн.

*КФК 090216 «Пільги багатодітним сім’ям на придбання твердого палива та

скрапленого газу» -                                                                                                           863,52 грн.

*КФК 091204 «Територіальні центри соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) -                                                                                          35000 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                   15000 грн.

           оплата інших поточних видатків -                                                                        20000 грн. 

 

4. Збільшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2012 рік на   38000 гривень за рахунок фінансування бюджету (вільного залишку бюджетних коштів станом на 1 січня 2012 року), в тому числі:

4.1. За функціональною класифікацією видатків:

                                                                                                                                           грн.

Державне управління

15000

Культура і мистецтво

3000

Фізична культура і спорт

20000

4.2. За головними розпорядниками бюджетних коштів:       

4.2.1. Підволочиська районна рада -                                                                             35000 грн.

*КФК 010116 «Органи місцевого самоврядування» -                                                    15000 грн.    

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                         15000 грн.

*КФК 130112 «Інші видатки» (утримання РКФСП «Колос») -                                     20000 грн.

з них: оплата інших поточних видатків -                                                                         20000 грн.

4.2.2. Відділ культури і туризму районної державної адміністрації -                  3000 грн.

в тому числі:

*КФК 110202 «Музеї і виставки» -                                                                                     3000 грн.

з них: оплата праці (КЕКВ 1110) -                                                                                     3000 грн.

 

         5. Зменшити обсяг видатків спеціального фонду районного бюджету на 2012 рік на 3000 гривень за рахунок зменшення фінансування бюджету, в тому числі за рахунок зменшення передачі коштів загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 3000 гривень, в тому числі:

5.1. За функціональною класифікацією видатків:

                                                                                                                                           грн.

Культура і мистецтво

3000

 

5.2. Відділ культури і туризму Підволочиської районної

       державної адміністрації -                                                                                              3000 грн.

в тому числі:

*КФК 110202 «Музеї і виставки» -                                                                                     3000 грн.

з них: капітальні видатки (КЕКВ 2000) -                                                                            3000 грн.

                    

         6. Пункт 3 рішення районної ради від 05 січня 2012 року № 139 «Про районний бюджет на 2012 рік» викласти у новій редакції:

«3. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету у сумі 115,0 тис.грн.».

 

  7. Враховуючи вищенаведені зміни додатки 1, 2, 3, 5, 6, 7 рішення районної ради від 5 січня 2012 року № 139 „Про районний бюджет на 2012 рік” викласти у новій редакції.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                 В.А.Городницький

 

 

 

Додаток 1

 

 

 

 

до рішення районної ради

 

 

 

 

 

від   05.01.2012      № 139

 

 

 

(із змінами, внесеними рішенням районної ради від 20.09.2012 №_198_____) 

Доходи районного бюджету на 2012 рік

 

 

 

 

 

(грн.)

Код

Найменування доходів згідно із бюджетною класифікацією

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

Разом

у тому числі бюджет розвитку

 

1

2

3

4

5

6=(гр.3+гр.4)

 

10000000

Податкові надходження

14 103 300

 

 

14 103 300

 

11000000

Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

14 103 300

 

 

14 103 300

 

11010000

Податок на доходи фізичних осіб

14 076 700

 

 

14 076 700

 

11010100

Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

13 462 600

 

 

13 462 600

 

11010200

Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами

252 100

 

 

252 100

 

11010400

Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

115 000

 

 

115 000

 

11010500

Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

247 000

 

 

247 000

 

11020000

Податок на прибуток підприємств

26 600

 

 

26 600

 

11020200

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

26 600

 

 

26 600

 

20000000

Неподаткові надходження

23 500

1 160 700

 

1 184 200

 

21000000

Доходи від власності та підприємницької діяльності

8 500

 

 

8 500

 

21010000

Частина чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету, та дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність

8 500

 

 

8 500

 

21010300

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету

8 500

 

 

8 500

 

21110000

Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва

Х

5 500

 

5 500

 

22000000

Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської  діяльності

10 000

 

 

10 000

 

22010000

Плата за надання адміністративних послуг

10 000

 

 

10 000

 

22010300

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

10 000

 

 

10 000

 

24000000

Інші неподаткові надходження

5 000

 

 

5 000

 

24060000

Інші надходження

5 000

 

 

5 000

 

24060300

Інші надходження

5 000

 

 

5 000

 

25000000

Власні надходження бюджетних установ

X

1 155 200

 

1 155 200

 

25010000

Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством

X

862 200

 

862 200

 

25010100

Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю

X

698 000

 

698 000

 

25010200

Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності

X

20 000

 

20 000

 

25010300

Плата за оренду майна бюджетних установ

 

144 200

 

144 200

 

25020000

Інші джерела власних надходжень бюджетних установ

X

293 000

 

293 000

 

25020200

Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів

X

293 000

 

293 000

 

Разом доходів

14 126 800

1 160 700

 

15 287 500

 

40000000

Офіційні трансферти

122 165 512

1 047 600

 

123 213 112

 

41000000

Від органів державного управління

122 165 512

1 047 600

 

123 213 112

 

41010000

Кошти, що надходять з інших бюджетів

526 800

 

 

526 800

 

41010600

Кошти, що надходять до районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів з міських (міст районного значення), селищних, сільських та районних у містах бюджетів

526 800

 

 

526 800

 

41020000

Дотації

80 026 400

 

 

80 026 400

 

41020100

Дотації вирівнювання з державного бюджету місцевим бюджетам

77 877 800

 

 

77 877 800

 

41020600

Додаткова дотація з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів

854 500

 

 

854 500

 

41021800

Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на оплату праці працівників бюджетних установ

1 294 100

 

 

1 294 100

 

41030000

Субвенції

41 612 312

1 047 600

 

42 659 912

 

41030600

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям

31 430 700

 

 

31 430 700

 

41030800

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

8 051 600

 

 

8 051 600

 

41030900

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв"язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату елекроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв"язку з відмовою податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян

794 600

 

 

794 600

 

41031000

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу

158 800

 

 

158 800

 

41034400

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

 

1 047 600

 

1 047 600

 

41032600

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги

294 900

 

 

294 900

 

41035000

Інші субвенції

58 212

 

 

58 212

 

41035800

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"

782 800

 

 

782 800

 

41037000

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

40 700

 

 

40 700

 

 

Всього доходів

136 292 312

2 208 300

 

138 500 612

 

 

Керуючий справами

 

 

 

.

 

виконавчого апарату районної ради                                                        М.М.Рубльовський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

 РІШЕННЯ

 

 

20 вересня 2012 р.                                                                           №200

смт Підволочиськ

 

Про хід виконання програми поводження

з твердими побутовими відходами в

Підволочиському районі на 2010-2014 роки,

затвердженої рішенням районної ради

від 22.07.2010 року №318

 

 

 

           Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Пруса А.В. «Про хід виконання   програми   поводження   з   твердими   побутовими   відходами  в

Підволочиському районі на 2010-2014 роки», затвердженої рішенням районної ради від 22.07.2010 року №318,  керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від   12 вересня  2012 року, районна рада 

 

                                                          

                                              ВИРІШИЛА:

 

  

1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Пруса А.В. «Про хід виконання   програми   поводження   з   твердими   побутовими   відходами  в Підволочиському районі на 2010-2014 роки» взяти до відома.

2. Районній державній адміністрації разом з органами місцевого самоврядування:

-  впорядкувати, привести до діючих санітарних норм та паспортизувати діючі полігони твердих побутових відходів  у населених пунктах району;

- забезпечити збирання та вивезення побутових відходів на території відповідних рад;

-  забезпечити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо порядку організації роботи із санітарного очищення приватного сектора;

-  вжити  заходів по  облаштуванню наявних земельних ділянок, виділених під захоронення трупів тварин приватного сектора, у відповідність до ветеринарно-санітарних вимог.

3.  Міській  та селищній  радам,  з метою утримання в належному стані  наявних паспортизованих сміттєзвалищ, розглянути на сесіях рад питання про передачу для обслуговування сміттєзвалищ суб’єктам господарювання, які займаються збиранням сміття.

4. Контроль за виконанням рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля (Чубатюк М.Г.).

 

 

Голова районної ради                                                                                В.А.Городницький

 

 

 

 

                                                                                                                                    

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

 РІШЕННЯ

 

 

20 вересня 2012 р.                                                                           № 201

смт Підволочиськ

 

Про хід виконання районної комплексної

програми енергоефективності та

енергозбереження на 2010-2014 роки,

затвердженої рішенням районної ради

від 23.12.2010 року №32

 

 

           Заслухавши інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Копача П.І. «Про хід виконання  районної комплексної програми енергоефективності та енергозбереження на 2010-2014 роки», затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2010 року №32,  керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від   12 вересня  2012 року, районна рада 

 
        ВИРІШИЛА:
 

1.Інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Копача П.І. «Про хід виконання  районної комплексної програми енергоефективності та енергозбереження на 2010-2014 роки» взяти до відома.

2. Районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання заходів Програми в повному обсязі.

3. Контроль за виконанням рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань житлово-комунального господарства, побутового і торговельного обслуговування населення (Остапів І.Й.).

 

 

Голова районної ради                                                                                                    В.А.Городницький

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20 вересня 2012 року                                                                                  №203

смт. Підволочиськ

 

Про внесення доповнень до рішення районної ради від 05.01.2011 року № 44 «Про утворення комунальної установи Підволочиської районної ради «Підволочиський районний краєзнавчий музей»

 
У відповідності до ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 12 вересня 2012 року, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

      Доповнити пункт 1 рішення Підволочиської районної ради від 05.01.2011 року № 44 «Про утворення комунальної установи Підволочиської районної ради «Підволочиський районний краєзнавчий музей» наступними підпунктами:
 
   1.1 Розмістити комунальну установу Підволочиської районної ради «Підволочиський районний краєзнавчий музей» у будівлі, що знаходиться у смт. Підволочиськ по вулиці Данила Галицького, 37.
1.2 Вважати в переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Підволочиського району будівлю централізованої бухгалтерії Підволочиського відділу освіти (вул. Д.Галицького, 37 смт. Підволочиськ) будівлею комунальної установи Підволочиської районної ради «Підволочиський районний краєзнавчий музей».
      1.3 Визначити балансоутримувачем будівлі комунальної установи Підволочиської районної ради «Підволочиський районний краєзнавчий музей», що знаходиться у смт. Підволочиськ по вулиці Данила Галицького, 37, відділ культури і туризму Підволочиської районної державної адміністрації.
      
 

Голова районної ради                                                                                В.А.Городницький

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

20 вересня 2012р.                                                                            № 204

смт. Підволочиськ

 

Про надання Підволочиській комунальній

центральній районній лікарні дозволу на

списання з балансу автомобілів

 

            Розглянувши клопотання головного лікаря Підволочиської комунальної центральної районної лікарні від 05.07.2012 року № 400, керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи довідку ВДАІ МГБ Підволочиського РВ УМВС України в Тернопільській області від 09.07.2012 року № 2748 та рекомендації постійних комісій районної ради від 12.09.2012 року,  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Надати Підволочиській комунальній центральній районній лікарні дозвіл на списання з балансу автомобілів:

 

ГАЗ 24-01 1984 року випуску, державний реєстраційний № 1481 ТЕА, № шасі 0944428;

 

УАЗ 3962-01 1989 року випуску, державний реєстраційний № 7220 ТЕН, № шасі 078559;

 

РАФ 22031-01 1990 року випуску, державний реєстраційний № 4179 ТЕА, № кузова 203143;

 

УАЗ 3152 1990 року випуску, державний реєстраційний № 4274 ТЕА, № шасі 10280306.

 

            2.Списання здійснити у відповідності до норм чинного законодавства України.

 

 

Голова районної ради                                                                     В.А. Городницький

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20 вересня 2012р.                                                                                        № 205

смт Підволочиськ

 

Про розпорядження голови Підволочиської райдержадміністрації від 27.07.2012р. №486-од «Про створення центру первинної медико-санітарної допомоги як юридичної особи публічного права»

 

            Розглянувши розпорядження голови Підволочиської райдержадміністрації  від 27.07.2012р. №486-од «Про створення центру первинної медико-санітарної допомоги як юридичної особи публічного права» та заслухавши інформацію начальника відділу охорони здоров?я райдержадміністрації Герасій Ж.В. з даного питання, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 12 вересня 2012 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Розпорядження голови Підволочиської райдержадміністрації від 27.07.2012р. №486-од «Про створення центру первинної медико-санітарної допомоги як юридичної особи публічного права» взяти до відома.
 2. Утворити робочу комісію для вивчення питання створення центру первинної медико-санітарної допомоги в складі:

Маховський Петро Іванович -

депутат районної ради, головний лікар Підволочиської КЦРЛ- голова комісії

                                               Члени комісії:

Вовчко Мирослав Євгенович -

заступник головного лікаря Підволочиської КЦРЛ (за згодою);

Герасій Жанна Валентинівна-

начальник відділу охорони здоровя райдержадміністрації (за згодою);

Качмарик-Комарніцька Ольга Степанівна -

депутат районної ради;

Кріпка Олена Ігорівна -

завідуюча поліклінічним відділенням Скалатської КРЛ (за згодою);

Луків Оксана Іванівна-

лікар-невропатолог Скалатської КРЛ (за згодою);

Максимович Богдан Іванович-

депутат районної ради,  головний лікар Скалатської КРЛ;

Немировський Богдан Орестович -

завідуючий дитячим відділенням Скалатської КРЛ, голова профспілки медичних працівників Скалатської КРЛ (за згодою);

Никитюк Василь Михайлович-

депутат районної ради, завідувач ФАПом

с. Оріховець;

Осінчук Уляна Степанівна -

депутат районної ради,  лікар-гінеколог Підволочиської КЦРЛ;

Пронів Тарас Андрійович-

депутат районної ради, директор ПП «Тарас-П»;

Скібньовський Андрій Тарасович –

голова постійної  комісії районної ради з питань культури, освіти, охорони здоровя та соціального захисту населення, молоді і спорту, директор Староскалатської загальноосвітньої школи 1-111ст.;

Томішак Віктор Євгенович-

заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації, начальник бюджетного відділу (за згодою);

Тофан Петро Іванович-

завідуючий відділенням Підволочиської КЦРЛ, районний хірург(за згодою);

Хведус Ганна Йосифівна-

депутат районної ради;

Чорнобай Надія Миколаївна-

завідуюча відділенням Підволочиської КЦРЛ, районний терапевт (за згодою).

 1. Робочій комісії матеріали по вивченню даного питання до 01.12.2012 року подати у районну раду для їх розгляду   на сесії районної ради  у першому кварталі 2013 року.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань культури, освіти, охорони здоров?я та соціального захисту населення, молоді і спорту (Скібньовський А.Т.)
 

 

Голова районної ради                                                                                В.А.Городницький

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20 вересня  2012р.                                                                 № 206

смт Підволочиськ

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 05.01.2012р.№140 „Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради”

 

 

            Керуючись ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», беручи до уваги довідку, видану завідувачем сектору кадрової роботи апарату Підволочиської райдержадміністрації, працівником РСО,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до рішення  районної ради від 05 січня 2012 року №140 „Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради” :

 - абзац 2  пункту 3   „за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці в розмірі 10% до посадового окладу  виключити.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення   виконавчого      апарату районної ради  штатний  розпис районної ради привести у відповідність до внесених змін.

 

 

Голова районної ради                                                    В.А.Городницький

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

20 вересня 2012 року                                                                     № 207

смт. Підволочиськ

 

Про затвердження угоди з Тернопільською

обласною радою про передачу видатків на

фінансування програми організації рятування

людей на водних об’єктах Тернопільської

області на 2010 - 2014 роки

 

 

         Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 92 Бюджетного кодексу України та враховуючи пропозиції постійних комісій Підволочиської районної ради від 12 вересня 2012 року,  Підволочиська районна рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

         Затвердити угоду з Тернопільською обласною радою про передачу видатків на фінансування програми організації рятування людей на водних об’єктах Тернопільської області на 2010 - 2014 роки (додається).

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                 В.А. Городницький

 

 

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 20  вересня 2012р.                                                                          №208

смт Підволочиськ

 

Про  погодження  клопотання  фізичної особи-підприємця

Петрика Юрія Івановича щодо   надання  

гірничого відводу для розробки Новосілківського

родовища суглинків на території Новосілківської 

сільської ради Підволочиського району

 

           

             Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Петрика Юрія Івановича    від 30.07. 2012 року №8   про  погодження надання гірничого  відводу по Новосілківському родовищу суглинків, беручи  до  уваги  позитивне рішення  Новосілківської   сільської  ради від  21.06. 2012 року       № 161  з  даного  питання та спеціальний дозвіл на користуванння надрами  від 16 грудня 2010 року реєстраційний номер 5244,  керуючись  ст.10 Кодексу України про надра,   ст.43 Закону України „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”  та  враховуючи  рекомендації  постійної  комісії районної ради з питань  агропромислового  комплексу, земельних  відносин  та  охорони  довкілля  від 12 вересня 2012  року, районна  рада

 

                                                    В И Р І Ш И Л А:

 

1.  Погодити    клопотання    щодо   надання   фізичній особі-підприємцю Петрику Юрію Івановичу гірничого відводу    для розробки Новосілківського родовища суглинків на території Новосілківської  сільської ради Підволочиського району.

Площа об’єкта, території:

ділянка №1-  1,1га;

ділянка №2-  0,3га.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Підволочиської районної  ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля (Чубатюк М.Г.).

 

Голова районної ради                                                                                В.А.Городницький

 

  

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 20 вересня 2012 р.                                                                                     №209

смт Підволочиськ    

 

Про погодження клопотання ТОВ «Карєр Новосілка»

про надання надр в користування  з метою геологічного

вивчення розробки родовища  корисних

копалин місцевого значення на земельній ділянці,

яка розташована на території Новосілківської

сільської ради Підволочиського району

 

         Розглянувши клопотання ТОВ «Кар’єр Новосілка» від 10.07.2012 року №99 про погодження  надання надр в користування  з метою геологічного вивчення розробки родовища  корисних копалин місцевого значення на земельній ділянці, яка розташована на території Новосілківської сільської ради Підволочиського району, беручи до уваги позитивне рішення  Новосілківської сільської ради від 03.08.2012 року №178 з даного питання, керуючись  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Кодексу  України «Про надра» та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань    агропромислового    комплексу,  земельних    відносин   та   охорони   довкілля   від     

12 вересня 2012  року, районна  рада

 

                                                    В И Р І Ш И Л А:

 

1. Погодити  клопотання ТОВ «Карєр Новосілка» про  надання надр в користування   з метою геологічного вивчення розробки родовища  корисних копалин місцевого значення на земельній ділянці загальною площею 2,15га, з них: 1,16 га-пасовища, 0,99 га-ліс з метою розширення діючого Новосілківського родовища вапняків, яка розташована на території Новосілківської сільської ради Підволочиського району.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Підволочиської районної  ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля (Чубатюк М.Г.).

 

Голова районної ради                                                                                      В.А.Городницький

 

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

20 вересня  2012 р.                                                                №210

смт Підволочиськ

 

Про затвердження технічної документації

про  нормативну грошову оцінку земельних ділянок,

що надаються в оренду ТОВ «Агро – Рось»

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва на території Богданівської сільської ради 

Підволочиського  району Тернопільської  області   

                                                

         Розглянувши  звернення Управління Держкомзему у Підволочиському районі Тернопільської області від 05.09.2012 року № 877115/09 та технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що надаються в оренду ТОВ «Агро – Рось» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Богданівської сільської ради  Підволочиського  району Тернопільської  області, керуючись ст.23 Закону України „Про оцінку земель”, ст.10 Земельного кодексу України та п.21 ч.1 ст. 43  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля від 12 вересня 2012 року,  районна рада        

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що надаються в оренду ТОВ «Агро – Рось» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Богданівської сільської ради  Підволочиського  району Тернопільської  області.

Земельні  ділянки віднесені до категорії земель сільськогосподарського призначення, загальною площею 1,2505 га., в тому числі діл №1 – 0,1992 га., діл №2 – 1,0513 га. 

Кадастрові  номери  земельних  ділянок:

6124680400:01:007:0286 – 0,1992 га.

6124680400:01:007:0285 – 1,0513 га.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок станом на 27.06.2012 року згідно  розрахунків оцінювача  становить 35462,03 грн. в тому числі діл №1 – 5648,98 грн.,        діл №2 – 29813,05 грн. (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

(Чубатюк М.Г.).    

 

 
 

Голова районної ради                                                          В.А.Городницький

                                                                                                                                                  

ПІДВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

20 вересня 2012 року                                                                                  № 211

смт. Підволочиськ

 

Про звернення колективу Скалатської

комунальної районної лікарні

від 18.09.2012 року                                                  

 

        Розглянувши  звернення колективу медичних працівників Скалатської

 комунальної районної лікарні від 18.09.2012 року щодо рішення колегії головного управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА від 28.08.2012року «Про виконання  заходів галузевих програм та забезпечення медичного обслуговування населення Підволочиського району», яким  головному лікарю доручено вирішити питання скорочення гінекологічного, неврологічного, інфекційного відділень Скалатської КРЛ,  беручи до уваги те, що Скалатська КРЛ обслуговує  жителів м. Скалата та 17 прилеглих сіл з кількістю населення 16 тисяч осіб, враховуючи пропозиції депутатів Підволочиської районної ради та керуючись ч.2 ст.43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

                                             ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Підтримати  звернення колективу медичних працівників Скалатської

комунальної районної лікарні щодо недопущення скорочення  гінекологічного, неврологічного, інфекційного відділень Скалатської КРЛ.
 
2. Дане рішення направити Головному управлінню охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та Підволочиській райдержадміністрації для відома.
 
 
 

Голова районної ради                                                                     В.А.Городницький

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги