Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Управління праці та соціального захисту населення інформує


 

До уваги жителів району!

 

*******

Кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?

 

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

1.    Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки  та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.
2.    Або органи соцзахисту автоматом рахуватимуть таким людям працездатного віку у дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень (1762*3). + необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний (819*3=2457 грн).

Якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, в розрахунок сукупного доходу такого домогосподарства включається середньомісячний дохід таких осіб у розмірі:

•    половини одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, — у разі, коли такі особи протягом цього періоду перебували на строковій військовій службі;
•    одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, — у разі, коли такі особи протягом цього періоду навчалися за денною формою навчання у закладах середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, закладах вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;
•    одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, — в окремих випадках за рішенням комісії у разі, коли такі особи перебувають у складних життєвих обставинах;
•    фактично отриманих такими особами доходів — у разі, коли такі особи протягом цього періоду отримували хоча б один із таких видів доходу, як пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомогу по огляду за особами з інвалідністю I і II групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомогу по безробіттю;
•    фактично отриманих такими особами доходів — у разі, коли такі доходи протягом цього періоду отримувала особа, яка станом на кінець такого періоду не досягла 18-річного віку.

Кажуть, у субсидії відмовляють одномоментно особам, що перебували за кордоном більш ніж 60 днів.

Насправді, «усна» відмова працівника управління соціального захисту населення є незаконною.

Згідно із законом «Про звернення громадян» орган соцзахисту зобов’язаний оформити заяву і декларацію і лише після їх розгляду офіційно (письмово) повідомити заявника – виходить чи не виходить йому субсидія.

Сам факт перебування за кордоном не є підставою відмовляти у субсидії якщо людина:

•    отримує в Україні пенсію чи інші офіційні доходи, такі як стипендія, допомога при народженні дитини.
•    перебуває на лікуванні, навчанні чи у відрядженні
•    декларує в Україні доходи і сплачує ЄСВ

До останнього випадку відносяться заробітчани, які вправі задекларувати в Україні свої заробітки, сплатити ЄСВ і на основі цього отримати субсидію.
 

Кажуть, Державна фіскальна служба не надає реквізитів для сплати ЄСВ?

Насправді, Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» передбачено право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. При цьому фахівці Державної фіскальної служби зобов’язані, за зверненням громадян, надати їм реквізити для сплати єдиного соціального внеску.

Для призначення субсидії ЄСВ має бути сплачено не менше ніж за три місяці періоду, за яких беруться доходи для розрахунку розміру субсидії. Тобто ЄСВ має бути сплаченим двічі – для «літньої» субсидії окремо, для «зимової» - окремо.

Сплата ЄСВ відображається у базі даних Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду і цей період зараховується громадянам до страхового стажу.

Кажуть, що доходи офіційно розлученої сім’ї плюсуються?

Насправді, якщо подружжя розлучене і не має неповнолітніх дітей, то ні чоловік, ні дружина не повинні відображати в декларації своїх «колишніх», які зареєстровані і проживають окремо.

Однак, якщо сім’я розлучена, але є неповнолітні діти, в декларації потрібно відобразити маму чи тата дитини (в залежності від того з ким проживає дитина).

І звернутися до Комісії з питань призначення житлових субсидій, щоб  доходи того з батьків, що не зареєстрований та не проживає разом з дитиною, не включається до сукупного доходу домогосподарства. Разом із завою  необхідно надати також документ (довідка з ЖЕКу, сільської/селищної ради), що дитина проживає із заявником.

Кажуть, що непотрібно сплачувати свій обов’язковий платіж у разі якщо вода чи газ не використовувалися?

Насправді, громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на  оплату  житлово-комунальних  послуг, з 1 травня 2018 року зобов'язані  щомісячно сплачувати обов’язкову частку платежу, навіть у разі якщо на особовому рахунку є зекономлена субсидія.

Водночас, субсидіанти й надалі мають право використовувати зекономлену суму субсидії у наступних місяцях на оплату послуг, спожитих понад соціальні нормативи.

Кажуть, якщо подарувати квартиру доньці, субсидії можна позбутися?

Насправді, якщо громадянин подарував або передав те чи інше майно у спадок, він не позбавляється субсидії.

Натомість допомогу уже не зможе отримати той, хто отримав такий дарунок чи успадкував якщо його оціночна вартість перевищує 50 тис гривень. Однак і тут залишаються виключення, які зможе опрацювати виключно Комісії з питань призначення житлових субсидій, які працюють при органах місцевої влади.

Також наявність у власності двох житлових приміщень не впливає на право отримання субсидії. Береться до уваги офіційний дохід, який приносить це майно.

Якщо сім’я придбала квартиру у кредит, то при визначені її права на субсидію враховується не тільки вартість всієї покупки, але й сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тис. гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Виключенням також є і медичні послуги. Якщо людина оплатила операцію і сума перевищує 50 тис.грн. – це не позбавляє її права на субсидію.

Кажуть, що транспортний причіп віком менше 5 років за 4 тис грн. позбавляє права на субсидію?

Насправді, на субсидію впливає не сам факт наявності транспортного причепа, а його вартість. Адже він може коштувати як 4 тис. грн., так і 154 тис грн. для вантажного автомобілю, наприклад.

Тому власникам таких транспортних засобів варто звертатися на Комісію з питань призначення житлових субсидій, надавати відповідні документи про вартість купленого причепа і розраховувати на допомогу у сплаті житлово-комунальних послуг

 ******

Запитання щодо обмеження права на призначення субсидій на житлові приміщення великої площі

 

З 1 травня 2018 року введено обмеження права на призначення житлової субсидії з урахуванням загальної площі житлового приміщення.

Пунктом 6 Положення визначено, що житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування).

Ураховуючи встановлену соціальну норму житлової площі (13,65 кв. метрів на кожну особу та додатково 35,22 кв. метрів на домогосподарство), права на субсидію не матимуть домогосподарства, які складаються більше як з 6 осіб і проживають у квартирі площею більше 120 кв. метрів, або складаються більше як з 12 осіб і проживають у будинку площею більше 200 кв. метрів, і при цьому не являються будинками сімейного типу, прийомними сім’ями, або багатодітною родиною, в якій не менше року проживають троє і більше дітей, в тому числі опікуваних дітей.

Загальна площа житлового будинку - сумарна площа житлових і підсобних приміщень з урахуванням лоджій, балконів, веранд і терас, що враховуються з відповідним коефіцієнтом. При визначенні загальної площі квартири в одноквартирному будинку не враховуються вхідні тамбури, холодні підвали і технічні підпілля. (Додаток В ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення»).

Згідно зі статтею 266.3.2. Податкового кодексу України загальна площа об’єкта житлової нерухомості може бути визначена на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно, та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

Загальна площа індивідуального будинку складає 230 кв.м., із яких згідно з технічним паспортом 75 кв.м складає площа підвалу.

Чи має право родина на призначення житлової субсидії?

Так, має, оскільки площа підвалу не включається до загальної площі квартири в одноквартирному будинку.

У технічному паспорті на будинок (житлова площа 73,2 кв. метри) та допоміжна площа (190,8 кв. метри) разом складає 264 кв. метри. У характеристиці будинку записано, що площа житлового будинку складає 167,50 кв. метрів. Чи вважається цей будинок як такий, що перевищує 200 кв. метри і на нього субсидія не призначається?

Оскільки площа житлового будинку згідно технічного паспорту складає менш як 200 кв. метрів, таке домогосподарство не обмежується в праві на призначення житлової субсидії.

Чи можливо призначити субсидію на будинок площею 240 кв. м., в якому  проживає дві окремі сім’ї та мають у власності по ? будинку (по 120 кв.м.)? Будинок не розділено на дві окремі юридичні адреси, однак сім’ї сплачують за всі комунальні послуги на окремі  розділені рахунки.

Права на призначення житлової субсидії немає, оскільки загальна площа житлового будинку, який не являється багатоквартирним житловим будинком, складає більше 200 кв. метрів.

     Заявник зареєстрований і проживає у квартирі загальною площею 60 кв.м, та отримав у спадок будинок загальною площею 180 кв.м). Чи має право у такому випадку заявник на призначення субсидії за місцем реєстрації та за яких умов ?

Право заявника на призначення субсидії не обмежується через наявність у власності іншого житлового приміщення (площа житлових приміщень не підсумовується).

Разом з тим, якщо будинок отримано у спадок протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, і вартість успадкованого майна перевищує 50 тис. гривень, права на призначення субсидії на загальних підставах заявник не має. Рішення про призначення (відмову в призначенні) житлової субсидії може бути прийняте комісією на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

           Запитання щодо призначення субсидій з урахуванням перебування за кордоном більше 60 днів

 

Житлову субсидію за рішенням комісії не може бути призначено у разі, коли у члена домогосподарства або у члена сім’ї особи із складу домогосподарства доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії, були такими, що зазначені в абзацах другому - четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення, і такі особи перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (крім випадку, коли зазначені особи перебувають у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою, що підтверджується висновком (довідкою) лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я). До 60-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами.

До управління соціального захисту населення звернулася особа працездатного віку, яка перебувала за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії і сплатила сумарно протягом трьох місяців єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у мінімальному розмірі, при цьому доходи у неї були відсутні. Під час перебування за кордоном дана особа не була на лікуванні, навчанні, у відрядженні, не перебуває у складних життєвих обставинах.

Чи має право така особа на призначення житлової субсидії за рішенням комісії?

Ураховуючи те, що зазначена особа не мала доходів протягом періоду, за який враховуються доходи, їй не може бути призначена житлова субсидія на загальних підставах.

Разом з тим, їй не може бути призначена субсидія і за рішенням комісії, оскільки в період, за який враховуються доходи, вона перебувала за кордоном більше 60 днів, і це перебування не було пов’язане з відрядженням, лікуванням, навчанням.

Чи можна призначити субсидію працездатній особі при відсутніх доходах у базах даних та одночасному перебуванні за кордоном більше 60 днів, але особа при зверненні за субсидією декларує дохід, не менший за мінімальну зарплату, у випадках, коли не сплачено ЄСВ?

Ураховуючи те, що зазначена особа не сплачувала ЄСВ протягом періоду, за який враховуються доходи, їй не може бути призначена житлова субсидія на загальних підставах.

Разом з тим, якщо перебування за кордоном не було пов’язане з відрядженням, лікуванням, навчанням, їй не може бути призначена субсидія і за рішенням комісії.

У складі домогосподарства є:

- пенсіонер за віком,  одержує лише пенсію;

 - або пенсіонер працездатного віку, який одержує військову пенсію або пенсію за вислугу років;

- або пенсіонер по інвалідності,

 який за даними ПФУ отримує пенсію, але перебуває за кордоном більше 60 днів. Чи має право це домогосподарство на субсидію на загальних підставах?

Оскільки у наведених в запитанні прикладах особи отримують пенсію, субсидія таким домогосподарствам призначається на загальних підставах.

Перебування таких осіб за кордоном терміном більше 60 днів не впливає на їх право на призначення субсидії.

Чи має право на призначення житлової субсидії на загальних підставах особа працездатного віку, яка в період врахування доходів отримувала пенсію у зв’язку із втратою годувальника і перебувала за кордоном понад 60 днів?

Оскільки у наведеному випадку особа отримує пенсію, субсидія призначається на загальних підставах.

Перебування такої особи за кордоном терміном більше 60 днів не впливає на її право на призначення субсидії.

У домогосподарстві зареєстрована особа, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років і у період, за який враховуються доходи, перебувала за межами України більше 60 діб. Чи має право домогосподарство на призначення  житлової субсидії?

Якщо зазначена у запитанні особа у період, за який враховуються доходи, отримувала допомогу при народженні дитини, субсидія домогосподарству може бути призначена на загальних підставах.

Перебування такої особи за кордоном терміном більше 60 днів не впливає на  право домогосподарства на призначення субсидії.

Чи може бути призначена субсидія особі пенсійного віку, яка одружена, зареєстрована сама, але постійно проживає за кордоном у чоловіка, і як це з’ясувати (субсидія призначається на наступний термін в автоматичному режимі)?

Чи має право сім’я на призначення субсидії, якщо чоловік (іноземець) проживає за кордоном (пенсіонер, або працює в своїй країні)?

Чи має право на призначення житлової субсидії громадянин, дружина якого є іноземною громадянкою, яка не має посвідки на проживання в Україні та перебуває за кордоном з дитиною (громадянкою України), якій не виповнилося 3-х років, більше ніж 60 днів?

У наведених випадках членом сім’ї особи, що звертається за призначенням субсидії (або призначенням на наступний термін) є іноземний громадянин (або громадянин, який постійно проживає за кордоном).

Його доходи і майновий стан, як члена сім’ї, мають бути задекларовані під час звернення за призначенням субсидії і враховані під час визначення права на її призначення.

Житлову субсидію за рішенням комісії не може бути призначено у разі, коли у члена домогосподарства або у члена сім’ї особи із складу домогосподарства доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії, були такими, що зазначені в абзацах другому - четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення, і такі особи перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (крім випадку, зазначеного в абзаці четвертому пункту 7 Положення). До 60-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами.

В домогосподарстві зареєстровані мати та повнолітня донька, яка більше 60 діб перебуває за кордоном (підтверджуючі документи відсутні, в декларації зазначає, що проживає в Польщі). Чи можливо в даному випадку призначити субсидію для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги за рішенням комісії?

У такому випадку субсидія могла би бути призначена на загальних підставах, якби донька протягом періоду, за який обчислюються доходи, мала середньомісячний дохід не менший за мінімальну заробітну плату і сплатила ЄСВ у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у цей період.

Чи маємо право призначити субсидію домогосподарству, у складі якого є особа, яка перебуває за кордоном більше 60 днів, проте декларує доходи та сплачує необхідні внески до ДФС?

Якщо особа в період, за який враховуються доходи, мала середньомісячний дохід, більший за мінімальну заробітну плату, і сплачувала ЄСВ у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у цей період, субсидія може бути призначена на загальних підставах.

У такому випадку перебування такої особи за кордоном терміном більше 60 днів не впливає на  право домогосподарства на призначення субсидії.

Чи може комісія прийняти позитивне рішення про призначення субсидії домогосподарству, у якому є особа, яка перебуває у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою, а інша зареєстрована особа, або член сім’ї, в якого немає доходів, перебуває за кордоном?

У наведеному конкретному випадкукомісія може розглянути можливість призначення субсидії домогосподарству, ураховуючи, що особа зі складу домогосподарства перебуває у складних життєвих обставинах (абзац 10 пункту 7 з посиланням на абзац 4 пункту 7).

Чи вважається особа, яка фактично проживає на окупованій території, такою, що перебуває за кордоном? Якщо ні, то яким чином враховувати її доходи, якщо вона там офіційно працює?

Особа, яка фактично проживає на тимчасово окупованій території, не вважається такою, що перебуває за кордоном.

Відповідно до пункту 13 Положення у разі неможливості підтвердити доходи довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру.

Разом з тим, при розгляді можливості призначення житлової субсидії у наведеному випадку право визначається з урахуванням того, чи сплатила зазначена особа  єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

У зв’язку з бойовими діями та загрозою життю багато осіб працездатного віку, які зареєстровані в житлових приміщеннях, що розташовані на лінії зіткнення, виїхали за кордон, у житловому приміщенні залишились непрацездатні особи. Чи мають вони (непрацездатні) право на призначення субсидії?

У таких випадках права на призначення житлової субсидії на загальних підставах такі домогосподарства немають. При цьому в окремих випадках комісія може приймати рішення щодо призначення субсидії без окремих членів домогосподарства з урахуванням норм пунктів 7 та 9 Положення.

Відповідно до пункту 7 Положення житлову субсидію за рішенням комісії не може бути призначено у разі, коли у члена домогосподарства або у члена сім’ї особи із складу домогосподарства доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії, були такими, що зазначені в абзацах другому - четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення, і такі особи перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (крім випадку, зазначеного в абзаці четвертому пункту 7 Положення ). Чи застосовується абзац 4 пункту 7 до осіб, які зареєстровані та проживають у районних центрах або сільській місцевості?

Норма, визначена абзацом четвертим пункту 7 Положення, не застосовується до осіб, які зареєстровані та проживають у районних центрах або сільській місцевості.

 

 

 

Наказ_4_07022019_УПСЗН

 

паспорт_2019_-0813012.xls

паспорт2019_-0813011.xls

паспорт2019_-0813021.xls

паспорт2019_-0813022.xls

паспорт2019_-0813032.xls

паспорт2019_0813041.xls

паспорт2019_0813042.xls

паспорт2019_0813043.xls

паспорт2019_0813044.xls

паспорт2019_0813045.xls

паспорт2019_0813046.xls

паспорт2019_0813047.xls

паспорт2019_0813050.xls

паспорт2019_0813081.xls

паспорт2019_0813082.xls

паспорт2019_0813083.xls

паспорт2019_0813084.xls

паспорт2019_0813085.xls

паспорт2019_0813090.xls

паспорт2019_0813160.xls

паспорт2019_0813171.xls

паспорт2019_0813172.xls

паспорт2019_-0813180.xls

паспорт2019_0813191.xls

паспорт2019_0813230.xls

паспорт2019_0813242.xls

 

Passport budget program 0813180

 

Passport budget program 0813160

 

Наказ_21_26032019_УПСЗН

 

Passport budget program 0813242

 

Passport budget program 0813012

 

Passport budget program 0813180

 

Passport budget program 0813160

 

Passport budget program 0813032

 

Passport budget program 0813011

Наказ_14_26022019_УПСЗН

Наказ 09 лютого 2018 року № 9-од Про затвердження паспортiв бюджетних програм на 2018 рiк у новiй редакцii                

Наказ 14 19032018 УПСЗН                    

Наказ 17 24032018 УПСЗН               

Наказ 17 24092018 УПСЗН       

Наказ 14112018 УПСЗН            

Наказ 25102018 УПСЗН          

Наказ 27112018 УПСЗН (1)                       

Паспорт бюджетної програми 0813160                     

Паспорт бюджетної програми 0813191                 

Паспорт бюджетної програми 1513030           

Паспорт бюджетної програми 1513180             

Паспорт бюджетної програми у новiй редакцii 0813010           

Паспорт бюджетної програми у новiй редакцiї 0813020             

Паспорт бюджетної програми у новiй редакцii 0813240                  

Паспорт бюджетної програми у новiй редакцiї вiд 25102018  

0813010

0813030

0813030(1)

0813030_

0813180

0813240

1511060

1513010

1513020

1513030

1513040

1513080

1513180

1513190

1513200

1513250

1513400

 

 

 

Наказ «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік»:

 

 

 

паспорт 0813010 - надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот;

 

паспорт  0813020 – надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу;

 

паспорт 0813030- надання пільг з оплати зв’язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та компенсації за пільговий проїзд окремим категоріям громадян;

 

паспорт 0813040 -  надання допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям,   тимчасової допомоги дітям;

 

паспорт 0813080 – надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам які не мають права на пенсію, непрацюючій особі ,яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційні виплати непрацюючій працездатній особі , яка доглядає за особою з інвалідністю І групи , а також за особою , яка досягла 80-річного віку;

 

паспорт 0813160 – надання соціальних гарантій  фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги;

 

паспорт 0813180 – надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг;

 

паспорт 0813230 – виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках  сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом  «гроші ходять за дитиною» та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя;

 

паспорт 0813240 – інші заклади та заходи.

 

 

 

РОЗ’ЯСНЕННЯ ПО СУБСИДІЇ 2018

 

ДЕКЛАРАЦІЯ про доходи сім’ї пільговика

Калькулятор розрахунку субсидії

Інструкція про порядок заповнення бланків

Спрощена форма Декларації

Спрощена форма Заяви

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 № 106

Розрахунок розміру платежа при наданні субсидії

Реформа системи надання житлових субсидій населенню

Контактні дані по субсидіях.xlsДивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги