Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну / Регуляторна політика / Обговорення регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів


ПОВІДОМЛЕННЯ

на публічне обговорення виносяться  
проекти
 розпоряджень голови Шумської районної державної адміністрації:

«Про затвердження нової редакції Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Шумської районної державної адміністрації» та «Про Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ з організації діяльності  Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації»

 

         Шумська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проекти розпоряджень голови Шумської районної державної адміністрації «Про затвердження нової редакції Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Шумської районної державної адміністрації» та «Про Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ з організації діяльності  Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації».

Проекти розпоряджень розроблені відповідно до Законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 03.07.2009 року №508 «Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг», Постанов Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» та від 01.08.2013 року №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» з метою затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Шумської районної державної адміністрації та Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Шумської районної державної адміністрації.

Дія актів поширюється на усіх суб'єктів господарювання юридичних та/або фізичних осіб, які мають право на отримання адміністративних послуг у Шумському  районі.

З проектами розпоряджень можна ознайомитися на офіційному сайті Шумської районної державної адміністрації http://www.oda.te.gov.ua/shumska http://www.shumsk.org.ua/  у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проектів розпоряджень надсилати на адресу розробника (відділ надання адміністративних послуг Шумської районної державної адміністрації, 47100 Тернопільська область, м. Шумськ, вул.. Українська, 59; телефон 2-23-03, e-mail: сnup_shumsk@ukr.net).

Зауваження та пропозиції до проектів розпоряджень приймаються в письмовому або електронному вигляді на вищевказані адреси протягом місяця з дати їх оприлюднення.

 

Голова районної державної 
адміністрації                                                                                         Ю.М. ГОЛОВАТЮК
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг