Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну / Відділ культури і туризму

Конкурс


Відділ культури і туризму Шумської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Суразький будинок культури»

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

 Претендент на посаду має мати вищу фахову освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіти державною мовою.

Претендент на посаду представляє конкурсній комісії презентацію проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаються до 02 грудня 2016 року за адресою м.Шумськ вул. Українська 59  каб. 411. Телефон для довідок 2 15 46.

 Запрошуємо громадські організації у сфері культури взяти участь у роботі конкурсної комісії. Формування  конкурсної комісії відбудеться 28 листопада 2016 року. Комісія розпочне свою роботу  після 10 днів з дня закінчення прийому документів.

 Начальник  відділу культури 

 і туризму райдержадміністрації                             Л.М.КОЛЕСНИК
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг