Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Вітання

Шановна Шумська громадо!

09.07.19 | 08:53

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня громади та 870-річчя міста Шумськ!

Це особливий день, бо іменини громади - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов до України і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.
Це свято об’єднує усіх, кому дороге героїчне минуле і трудове сьогодення нашого  краю. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

Усі досягнення, якими багата Шумщина, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя та європейського майбутнього.
Дякуємо кожному з вас, шановні шумчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  міста та кожного населеного пункту громади, покращення добробуту його жителів.
Від щирого серця вітаємо всіх хто вважає наш Привілійський край своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди!
Усім мешканцям нашого мальовничого краю бажаємо міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!  Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання.
Зростання, розвитку та процвітання,  Шумська громадо!

З повагою, голова Шумської районної державної адміністрації Юрій Головатюк

Голова Шумської районної ради Тарас Корець

Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг