Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Проведено пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення


Проведено пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення
 
Надання жителям області консультацій та роз’яснень з питань пенсійного забезпечення залишається серед пріоритетів діяльності Головного управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області. В умовах карантину, роз’яснювальна робота з цих питань дещо змінилась - спілкування з громадянами відбувається у телефонному режимі. Тому керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області щотижнево проводять прямі телефонні гарячі лінії.
В черговий раз на дзвінки громадян відповідала заступник начальника Головного управління Галина Скрепецька.
Жителі області, які телефонували, цікавилися порядком обчислення та підтвердження страхового стажу, умовами пенсійного забезпечення людей з інвалідністю, віком виходу на пенсію жінок у поточному році та мінімальним страховим стажем, який необхідно мати при оформленні пенсії за віком.
Також, Галина Скрепецька повідомила дозвонювачам про послуги, які надає Пенсійний фонд України у електронному вигляді. Розповіла, як зареєструватись на вебпорталі електронних послуг, щоб оперативно отримувати необхідну інформацію про зарахування страхового стажу, довідки форми ОК-5, ОК-7 та подавати документи для призначення пенсії, запити чи звернення, без особистого відвідування Фонду. 

Головне управлінняПенсійного фонду Українив Тернопільській області

05.11.2020

 

 

 

 

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг