Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги власників автотранспорту

17.09.2021 | 11:33

   Чортківська районна державна адміністрація (Організатор перевезень) оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Методичний семінар для педагогічних працівників Білобожницької ОТГ

08.10.2021 | 11:33

  В рамках виїзного заходу в Білобожницьку ОТГ, 07 жовтня 2021 року на базі Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, начальником відділу активної підтримки безробітних Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяною Сусла для педагогічних працівників проведено методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи.

more...

Відбулася комісія управління соціального захисту населення райдержадміністрації

07.10.2021 | 15:40

  Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук провів засідання районної комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти) померли, та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації.

more...

Фінансова грамотність та її значення для успішної кар'єри

07.10.2021 | 14:57
  Які етапи фінансового життя проходить людина? Де і як можна заощаджувати? Як зробит аудит своїх доходів та витрат?
Нещодавно у Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості, в рамках проведення засідання клубу розвитку кар'єри та професійних навичок "Освіта-сьогодні, кар'єра-завтра, успіх-завжди" відбулася онлайн зустріч заступника директора з навчально-виховної роботи ВСП "Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ" Світлани Дячок з безробітними на тему: “Фінансова грамотність та її значення для успішної кар'єри”.
more...

Про Е-лікарняні

07.10.2021 | 10:11

  Е-лікарняні стають підставою для нарахування допомоги через 7 днів після дати свого закриття
З першого жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні. Після завершення перехідного періоду до правил створення медичних висновків і роботи з е-лікарняними було внесено ряд змін – їх напрацювали, аналізуючи зворотній зв’язок від усіх учасників процесу, наявні пропозиції, зауваження і кейси. Це дозволило оптимізувати кожну з ланок і мінімізувати можливі помилки.

more...

Відбулася колегія Тернопільської ОДА

06.10.2021 | 11:43

  Про те, що  Тернопільщина готова до осінньо-зимового сезону на 98% заявив сьогодні на засіданні колегії Тернопільської ОДА директор департаменту архітектури, містобудування, ЖКГ та енергозбереження облдержадміністрації Володимир Харченко. У роботі обласної колегії взяли участь голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко, голова  Чортківської районної ради Марія Чупрій, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Демчук, заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук, а також відповідні керівники відділів та управлінь райдержадміністрації.

more...

Ще раз про перерахунки пенсій з 01 жовтня 2021 року

05.10.2021 | 12:54
   Постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 року № 849 передбачено, що з 01 жовтня поточного року особам, яким виповнилося 75 років до досягнення 80-річного віку, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не досягає розміру середньої more...

Традиційно відзначили День працівника освіти!

04.10.2021 | 16:56

  У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначають День працівника освіти. Відтак, сьогодні,  освітян Чортківщини вітали із професійним святом голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко спільно із головою Чортківської районної ради Марією Чупрій та нагородили спільними грамотами за сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток національної освіти та з нагоди відзначення Дня працівників освіти представників із двадцяти однієї територіальної громади, а також почесною відзнакою, а саме Орденом «За розбудову України» - знаком народної пошани нагороджений  директор КУ "Центру розвитку" Білобожницької ТГ Василь Градовий.

more...

Перших сім призовників урочисто відправили на строкову військову службу

04.10.2021 | 12:52

  З цієї нагоди у Чортківському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулись урочисті проводи перших семи призовників до лав Збройних сил України. Провести призовників прийшли перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації, голова призивної комісії Михайло Демчук, представники районної влади, рідні та близькі.

more...

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

04.10.2021 | 09:36

  1. За якою формою та як подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

more...

Заходи до Дня працівника освіти

04.10.2021 | 09:07

  1 жовтня в рамках святкування заходів до Дня працівника освіти, заступник голови Чортківської РДА Степан Новінчук спільно із головою Чортківської районної ради Марією Чупрій та начальницею відділу з гуманітарних питань Чортківської РДА Галиною Чайківською привітали колектив Чортківського навчального - наукового інституту підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету з їхнім професійним святом.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема