Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Служба у справах дітей

Заступника голови райдержадміністрації Іван Заболотний вручив подарунки до Дня усиновленняЩороку, 30 вересня, Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково відзначається у День святих Віри, Надії та Любові та їх матері Софії.
Сьогодні, з нагоди свята, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  було організовано теплу зустрічі із усиновлювачами, батьками-вихователями та опікунами, які волею долі стали однією родиною. Круглий стіл відбувся за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного.
Для початку Іван Ярославович інформувала присутніх, що для виконавчої влади району, захист прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є першочерговим завданням. Заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний щиро подякувала присутнім опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям  за їх благородну та нелегку працю у вихованні, турботі дітей, позбавлених батьківського піклування.
- Державна політика спрямована на те, щоб всі діти, які осиротіли, потрапили в сімейні форми виховання, - зазначив начальник  служби у справах дітей райдержадміністрації Василь Корнак. - Тільки у тому разі, коли вичерпні всі можливості до влаштування дитини у сімейні форми виховання, вона може бути направлена до закладів для дітей, - додав Василь Корнак.
Важливим є те, що на 30.09.2020 в службі у справах дітей райдержадміністрації  на обліку перебуває 10 дітей, які підлягають усиновленню, 3 дитини, які уже усиновлені та за умовами проживання і виховання яких здійснюється нагляд.
На звершення було вручено подарунки до Дня усиновлення.
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема