Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти . Конкурси. Проекти.

Державна підтримка енергозбереження у житлових будинках


                                      ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Щодо роз’яснення населенню заходів, що вживаються Урядом з надання державної фінансової підтримки для впровадження енергоефективних заходів
(постанова  Кабінету Міністрів України  від 8 квітня 2015 року № 231 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011р. № 1056”)
 
     В умовах сьогодення питання ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, заміщення газу альтернативними видами палива та державна підтримка впровадження енергоефективних заходів є надзвичайно важливими для сучасної України.
Одна з таких фінансових програм підтримки кінцевого споживача розроблена Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, яка спрямована на стимулювання  населення,  зокрема,  індивідуальних  будинків,  ОСББ  та житлово-будівельних кооперативів,  до  запровадження  енергоефективних заходів, які сприятимуть  зниженню  споживання  енергетичних  ресурсів  в  оселях до 50%.
Постанова  Кабінету Міністрів України  від 8 квітня 2015 року № 231 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011 р. № 1056” забезпечує відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів у багатоквартирних та одноквартирних будинках за  трьома напрямками у таких розмірах:
·    20%    (але  не  більше  5  тис.  грн)  – на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу);
·    30% (але не більше 10 тис. грн)  – для фізичних осіб (населення) для впровадження  заходів  у  одноквартирних  будинках  (та  квартирах багатоквартирних будинків) на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, до яких належать,
для одноквартирних житлових будинків:
- радіатори опалення з терморегуляторами;
- вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом);
- рекуператори тепла вентиляційного повітря;
- вузли обліку води (гарячої, холодної), зокрема засоби обліку та відповідне додаткове обладнання і матеріали;
- матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
- теплові насоси;
- сонячні колектори для виробництва теплової енергії та підігріву води;
для квартир у багатоквартирних житлових будинках:
- радіатори опалення з терморегуляторами;
- вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом);
- вузли обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засоби обліку та відповідне додаткове обладнання і матеріали;
·  40%  -  для  ОСББ  (ЖБК)  для  впровадження  заходів  у багатоквартирних будинках на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, до яких належать:
- обладнання та матеріали для облаштування індивідуальних теплових пунктів;
- регулятори теплового потоку за погодними умовами та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
- вузли обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засоби обліку та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
- вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом) для місць загального користування (зокрема, під’їздів, підвалів, технічних приміщень, горищ);
- матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
- матеріали та обладнання для модернізації систем освітлення місць загального користування (у тому числі щодо заміни електропроводки, ламп та патронів до них, встановлення автоматичних вимикачів).
 Для здійснення вищезазначених заходів,  укладено договори про взаємодію з публічними акціонерними товариствами “Державний ощадний банк України”  http://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/programs/energy/“ Державний експортно-імпортний банк України”, банк “Укргазбанк” http://www.ukrgasbank.com/ukr/sme/credit/osbb/ .
З метою проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення, ОСББ, ЖБК в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів уповноваженою установою Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України було створено CaII-центр.
 Якщо ви маєте будь-які питання щодо економічних, технічних та правових засад участі в програмі та отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів, звертайтеся до call-центру: тел. (044) 292-32-57, e-mail energoefect@saee.gov.ua з 9:00 до 17:30 (крім вихідних та святкових днів).
 
"Це дуже просто" - Урядова ініціатива. Енергетична незалежність України.
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема