Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Попередження та профілактика корупційних правопорушень в управлінні


Управлінням Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі проводиться робота щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в управлінні. Забезпечується якісний добір кадрів на засадах неупередженого конкурсного відбору відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 та Указу Президента України від 25.01.2012 №33/2012 «Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування». Протягом звітного періоду спеціальні перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави не проводились.

В управлінні Фонду систематично проводиться робота щодо дотримання законодавства про державну службу, попередження, запобігання та протидії корупції шляхом розгляду цього питання на щотижневих нарадах при начальникові (7) та виробничих нарадах (8), проведено (4) навчання, видано три накази, що стосуються цих питань.

Відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» державними службовцями управління в районі було своєчасно подано декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік.

Державні службовці управління дотримуються спеціальних обмежень, встановлених законами України „Про державну службу” та „Про засади запобігання і протидії корупції”, які спрямовані на запобігання корупції.

Управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.

Протягом 2014 року скарги громадян з питань порушень державними службовцями законодавства  про державну службу та боротьбу з корупцією не надходили.

За звітний період спеціально уповноваженими органами протоколів про порушення вимог антикорупційного законодавства не було складено. Кримінальних справ відносно працівників Управління Пенсійного фонду України в районі за вищевказаний період не було заведено.

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями управління наданих їм службових повноважень не виникало.

 

Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі