Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

З роз’ясненням пенсійного законодавства до жителів села Мшанець


Для поінформованості громадян з питань пенсійного забезпечення начальник управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі Людмила Сідляр провела виїзний прийом громадян в Мшанецькій сільській раді.

Фахівець ознайомила присутніх із змінами в пенсійному законодавстві, зокрема щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Громадянам з числа майбутніх пенсіонерів надала роз’яснення про порядок призначення та перерахунку пенсій різних видів, перелік документів для призначення пенсій, акцентувала увагу на залежності розміру пенсії від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, звернула увагу на можливості реалізації прав на пенсійне забезпечення шляхом добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Також ознайомила присутніх з проектом закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Представник пенсійної служби наголосила, що дана реформа передбачає призначення всіх пенсій за нормами єдиного закону і скасування спеціальних пенсій (крім військових), встановлення соціальної справедливості у солідарній системі, запровадження обов’язкової накопичувальної системи пенсійного забезпечення та розвиток недержавного пенсійного забезпечення. Зазначила, що запровадження накопичувального рівня, запланованого з 1 січня 2017 року, дасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку.

Людмила Сідляр поінформувала про можливість оперативного отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення за номером «гарячої телефонної лінії», ознайомила з порядком реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.