Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg 

 

Про нові випадки захворюваності на COVID-19 в Тернопільському районі

18.10.2021 | 09:23
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/13040/unnamed.jpgЗа  17 жовтня 2021 року  в Тернопільському районі  зафіксовано 169 нових випадків захворюваності на COVID-19.  more...

У Тернопільському районі стартує опалювальний сезон

11.10.2021 | 16:02

Згідно з розпорядженням головиТернопільської райдержадміністрації від 11 жовтня 2021 року № 310 «Про початок опалювального сезону 2021-2022 років у Тернопільському районі» надано дозвіл на початок опалювального сезону для всіх категорій споживачів з 12 жовтня 2021 року:

more...

Тернопільська дирекція акціонерного товариства "Укрпошта" має потребу у працівниках

14.09.2021 | 14:46

На замовлення Тернопільської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій.

more...

Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє

14.09.2021 | 08:21
Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України: від 12.07.2017 року №497 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, more...

13.09.2021 | 11:31

14-16 вересня 2021 р. у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київська обл., Бучанський р-н, с.Березівка, вул. Амстердамська 1) відбудеться XXV міжнародна виставка «Елком Україна: енергетика та енергоефективність (elcomUkraine) головна виставка енергетики, електротехніки, енергоефективності.

more...

Навчання з питань енергоефективності

07.09.2021 | 14:29

 Шановні роботодавці, безробітні, шукачі роботи Тернопільщини!

Є можливість навчання з питань енергоефективності!

У рамках Меморандуму між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) та Державним центром зайнятості реалізується проєкт «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» щодо розширення можливостей набуття сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності.

more...

07.09.2021 | 13:55

Фінансовий відділ Тернопільської районної державної адміністрації оприлюднює документи  про державну реєстрацію нормативно-правового акта «Інструкції з підготовки пропозицій до прогнозу районного бюджету Тернопільського району».

more...

Результати громадського обговорення від 28.08.2021 року щодо обговорення містобудівної документації

02.09.2021 | 12:21

Результати громадського обговорення щодо обговорення містобудівної документації : – «Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 4,00 га для індивідуального дачного будівництва, яка розташована за межами населеного пункту на території Білецької сільської ради Тернопільського району

more...

Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними

09.08.2021 | 15:27

Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, є безпечними та ефективними. Вони пройшли всі необхідні етапи досліджень, які показали, що вакцини захищають від тяжкого перебігу та смерті від коронавірусної хвороби.

more...

Міністерство охорони здоров'я України спільно з партнерами запустили окремий інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19

09.08.2021 | 14:59

Міністерство охорони здоров'я України спільно з партнерами запустили окремий інформаційний портал з питань вакцинації проти COVID-19 - https://vaccination.covid19.gov.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання голови Тернопільської районної державної адміністрації Ярослава Матвійчука з Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва, Днем створення УПА та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

13.10.2021 | 15:13

                                                                            Дорогі земляки!

       Прийміть щирі вітання з Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва, Днем створення УПА  та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

       Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь, не випадково, 14 жовтня обрано для вшанування нинішніх захисників та захисниць України.

       

more...

Процес призначення допомог від Фонду за е-лікарняними не змінився

13.10.2021 | 14:28

 Додаток до листа від 13.10.2021 №01-04-2923/12

Після остаточного переходу України на електронні лікарняні для роботодавців і працівників відбувся ряд змін – більше не потрібно передавати паперові підтвердження своєї непрацездатності, роботу з е-лікарняним можна повністю перевести в цифровий формат, а всі лікарняні працівників доступні в електронному кабінеті і можуть бути вивантажені одним файлом – цю функцію додали нещодавно.

more...

У Вікіпедії пройде конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України

13.10.2021 | 12:49

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс проводимо для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі. У межах підготовки до конкурсу ми проведемо два вебінари, реєстрація на них уже відкрита.

more...

Відкриття місцевої пожежної команди в селі Божиків Саранчуківської сільської територіальної громади

13.10.2021 | 11:02

12 жовтня в селі Божиків Саранчуківської сільської  територіальної громади Тернопільського району урочисто заступила на чергування новостворена місцева пожежна команда. Вона обслуговуватиме 12 населених пунктів, що значно пришвидшить час реагування на пожежі та можливі надзвичайні ситуації в районі. Підрозділ дислокується в відновленій будівлі, колишньої ПСО (пожежної сільської охорони).

more...

Вакцинуваня проти COVIDу - дієвий засіб запобігти хворобі

11.10.2021 | 18:51

 11 жовтня в районній державній адміністрації за участю голови райдержадміністрації Ярослава Матвійчука відбулася нарада з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації щодо забезпечення повної вакцинації працівників РДА проти коронавірусної хвороби..

more...

Організаційна нарада щодо проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців категорії «Б» і «В»

08.10.2021 | 12:40

 7 жовтня в залі засідань Тернопільської райдержадміністрації під головуванням т.в.о. керівника апарату райдержадміністрації Світлани Мікітіної за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Едуарда Ференца відбулася організаційна нарада щодо проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців категорії «Б» і «В». На нараді були присутні керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації.

       

more...

Е-лікарняні стають підставою для нарахування допомоги через 7 днів після дати свого закриття

07.10.2021 | 09:45

З першого жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні. Після завершення перехідного періоду до правил створення медичних висновків і роботи з е-лікарняними було внесено ряд змін – їх напрацювали, аналізуючи зворотній зв’язок від усіх учасників процесу, наявні пропозиції, зауваження і кейси. Це дозволило оптимізувати кожну з ланок і мінімізувати можливі помилки.

more...

Безоплатна правова допомога

04.10.2021 | 09:37

 Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон), безоплатна первинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. 

more...

Зустріч із студентами ІІІ курсу Західно-Українського Національного Університету, які здобувають спеціальності «Соціальне забезпечення» та «Соціальна робота»

30.09.2021 | 14:24

            Працівниками служби у справах дітей Тернопільської районної державної адміністрації,  в рамках предметного вивчення фахових дисциплін  «Система організації соціальних служб» та «Технології соціальної роботи», 29 вересня у приміщенні Тернопільської районної державної адміністрації була проведена зустріч із студентами ІІІ курсу Західно-Українського Національного Університету, які здобувають спеціальності «Соціальне забезпечення» та «Соціальна робота».

       

more...

“Подаруй дитині сім’ю”.

30.09.2021 | 14:18

Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю дитини на правах сина або дочки, що здійснене на підставі рішення суду. Хто може бути усиновлювачем? Усиновлювачем дитини може бути дієздатна особа віком не молодша двадцяти одного року, за винятком, коли усиновлювач є родичем дитини. Усиновлювачем може бути особа, що старша за дитину, яку вона бажає усиновити, не менш як на п'ятнадцять років. Різниця у віці між усиновлювачем та дитиною не може бути більшою ніж сорок п'ять років. Усиновлювачами можуть бути подружжя, а також, особи, які не перебувають у шлюбі, за умови, що вони є громадянами України. Одинокі іноземці не мають права усиновлення українських дітей. 

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації