| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
укр рус eng | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Корисні посиланняОпитування.
|
ПАСПОРТ Настасівської об’єднаної територіальної громадиПАСПОРТ Настасівської об’єднаної територіальної громади
Адреса: 47734, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Настасів, вул. Центральна, буд. 303 Графік роботи: пн-пт 9:00-18:00 E-Mail адреса: Контактні телефони: 0352-498085 (тел/факс), 0352-498019 Голова: Злонкевич Микола Ярославович
Загальна характеристика Настасівська об’єднана територіальна громада Тернопільського району Тернопільської області (далі – Настасівська ОТГ) створена 8 серпня 2018 року згідно рішення №656 сесії сьомого скликання Настасівської сільської ради, яка об’єднала три сільські ради з центром у селі Настасів. В склад Настасівської територіальної об’єднаної громади увійшли села Настасів, Йосипівка та Мар’янівка. Настасівська ОТГ розміщена в центральній частині Тернопільської області, на віддалі 18 кілометрів від обласного центру Тернополя (25 кілометрів асфальтованою дорогою). Настасівська ОТГ межує: · на північному заході з селом Великий Ходачків Тернопільського району; · на півночі — з селами Хатки і Велика Лука цього ж району; · на сході — з селами Миролюбівка і Лучка Тернопільського району; · на південному заході — з Золотниківським ОТГ Теребовлянського району; · на півдні на південному сході— з Микулинецьким ОТГ цього ж району. На території Настасівської ОТГ знаходиться три населені пункти загальною площею 55,04 км2 : · Настасів – 35,43 км2; · Йосипівка – 8,91 км2; · Мар’янівка – 10,70 км2.
Демографічна ситуація Загальна кількість населення громади на 01.01.2019 року - 2645 осіб. Більш детальна інформація про демографічну ситуацію у Настасівській ОТГ подана в нижче в таблиці :
Охорона здоров’я На території Настасівської ОТГ для надання медичної допомоги населенню функціонують: · 1 амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Настасів; · 1 фельдшерсько-акушерський пункт в селі Йосипівка; · 1 ФАП у селі Мар’янівка.
Культура та духовність На території Настасівської ОТГ діють: · село Настасів- будинок культури та бібліотека; · село Йосипівка – будинок культури та бібліотека; · село Мар’янівка –клуб та бібліотека. Освіта В Настасівській ОТГ розташовані такі освітні заклади :
Житловий фонд та споживчий ринок Житловий фонд Настасівської громади на 99,9% складається із приватного сектору і налічує 1017 будинків, а саме: · у Настасові – 701 двір; · у Йосипівці – 159 дворів; · у Мар’янівці – 157 дворів. У Настасові розміщений 1 багатоквартирний будинок. На споживчому ринку Настасівської ОТГ функціонує 11 магазинів з торгівлі змішаними групами товарів, 1 магазин із торгівлі непродовольчими товарами та 2 заклади громадського харчування на 100 та 120 посадочних місць, 1 Бюро ритуальних послуг. |
Анонси подійАктуальна темаЗвернення до сільських, селищних голів Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих Про проведення в районі заходів шостої черги мобілізаційного розгортання ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації |